Відкритий урок на тему: "Моє меню"

Про матеріал
Розробка урока для 2 класу на тему : "Mоє меню" за підручником "Start up". Очікувальні результати: в кінці уроку учні зможуть скласти та розповісти про своє меню на сніданок
Перегляд файлу

2 клас

Тема:  Моє меню

Мета:  -  ознайомити з новими лексичними одиницями;

  • навчати діалогічному мовленню з опорою на тезисні речення у формі рольової гри, допомагати у складанні власного меню на сніданок;
  • вчити працювати в парах і групах (інтерактивні форми);
  • розвивати навички зорового сприйняття та читання слів;
  • виховувати культуру здорового способу життя.

Очікувальні результати: в кінці уроку учні зможуть скласти та розповісти про своє меню на сніданок

Обладнання: підручник, флеш-картки, аркуші паперу, індивідуальні картки, скатертина, презентація «My freakfast», м’яч.

 

Хід уроку:

 

І. Початок уроку.

1. Привітання.

Т:Hello, children! Nice to meet you!

Ps: Hello! Nice to meet you!.

2. Уведення в іншомовну атмосферу.

Song “Hello. How are you?”

Т: Look at my cards and guess our topic.

( The teacher shows an apple, a banana, an egg, a sandwich, a sausage, a glass of milk, a cup of tea, porridge and chess)

 T: When do you eat this food?

Ps:  In the morning.

T: Yes. For breakfast.

Song “Apples and bananas”

 

ІІ. Основна частина уроку.

1. Подання лексичного матеріалу. Фонетичне відпрацювання слів.

Т: Перед нами великий стіл для гостей цієї казкової країни, тобто для нас. Заплющуємо очі та рахуємо до 10. One

Учні продовжують:

Ps: two, three, four, …, ten.

Т: І зявляється скатертина-самобранка, на якій іграшкові продукти

T: What’s this?

Ps: It’s a sandwich.

Діти повторюють.

Ps: We have a sandwich for breakfast.

2. Перегляд презентації “My breakfast”

3. Розвиток аудитивних навичок

Ex1, p. 30

(Перший раз учні слухають, другий- повторюють, а третій розповідають з опорою на малюнки)

4. Розвиток читання слів з буквосполученням ch

Cheese, a chair….

Та g

An egg, a girl….

Учні відкривають підручники та читають.

 

5. Фізкультхвилинка.

Т: It’s time to move

Make your right hand clap, clap, clap. (хлопаємо правою долонькою по лівій)

Make your left hand clap, clap, clap. (хлопаємо лівою долонькою по правій)

Turn around 1,2,3. (повернутись навколо себе)

It is easy, you can see !

Make your right foot tap, tap, tap. (топаємо правою ніжкою)

Make your left foot tap, tap, tap. (топаємо лівою ножкою)

Turn around 1,2,3. ( обернутись навколо себе)

It is easy, you can see !

6. Складання власного меню на сніданок

(Вчитель роздає різнокольорові паперці, а учні  малюють своє меню на сніданок)

T: Draw food that you usually eat  for breakfast. Then show us and tell about it.

For example:

This is my breakfast.

I have got an egg, a sandwich and a cup of tea for breakfast.

It’s tasty.

 

7. Розвиток навичок монологічного мовлення

Учні презентують своє меню та розповідають про нього.

This is my breakfast.

I have got сheese and a glass of milk for breakfast.

It’s tasty.

 

ІІІ. Заключна частина урока

T: Children! Do you like our lesson?

Ps: Yes.

T: Show your family your breakfast and tell about it.

Have a nice day!

Good bye!

Ps: Good bye!

 

 

docx
Додано
10 листопада 2019
Переглядів
2809
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку