Відкритий урок-подорож з англійської мови на тему "London"

Про матеріал
Відкритий урок-подорож з англійської мови на тему "London". З метою розвитку комунікативної компетенції по темі Лондон, розвитку інтересу учнів до проектної роботи та виховання творчого підходу до роботи.
Перегляд файлу

 

Тема:

Підтема: Лондон і його визначні місця

 

Цілі:

  1. Розвиток комунікативної компетенції по темі Лондон.
  2. Розвиток інтересу учнів до проектної роботи.
  3. Виховання творчого підходу до роботи.

 

Мета:

Практична:

  • активізувати нові ЛО;

 

Освітня:

  • ознайомити з новою лексикою теми;
  • навчити утворювати ступені порівняння багатоскладових прикметників;

Розвиваюча:

  • поглибити знання учнів про визначні місця Лондона;

 

Виховна:

  • виховувати почуття поваги до пам’яток культури й потребу в пізнанні світової культури;
  • виховувати вміння працювати в колективі.

 

Оформлення кабінету: малюнки з визначними місцями Лондона, карта Лондона, таблиця з багатоскладовими прикметниками.

Обладнання: комп’ютер, підручник «English. Pupils books» 4 (Karpiuk),

картки для роботи в парах, презентації: пісенька “Hello”, “London”.

C:\Documents and Settings\Администратор\Рабочий стол\для відкритого уроку\globe_cartoon_bicycle.jpgТип уроку: урок-подорож

 

 

 

 

 

Етапи

Хід уроку

Відмітки

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

1. Greeting.

Привітання. Організація класу

T: Good morning, children! I’m glad to see you.

P: Good morning, teacher. We are glad to see you too.

T: Sit down, please!

Учні повторюють за вчителем слова римування-привітання:

Nice to see you, George!

Nice to meet you, Sue.

How are you getting on?

How are the things with you?

Організація класу.

T: What is date today?

P1: Today is …

T: Who is absent today?

P2: … is absent or all present

 

2. Aim

Повідомлення теми та мети уроку.

T: Today we’ll have a very interesting topic – London. You’ll know a lot about this city and about its places of interest.

 

3. Warming up

Уведення в іншомовну атмосферу.

Teacher: I’ve received a letter from London. It is from Mary Poppins (слайд с Mary Poppins):

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Teacher: Let’s say hello to Miss Poppins!

(Учні співають пісню “Say hello”)

Фонетична  зарядка:

Teacher: Miss Poppins надіслала нам ще й звуковий лист і попросила нам, щоб ми повторили вимову звуків (учні повторюють звуки за вчителем)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІ. Основна частина

4. Presenting Vocabulary

Подання нового лексичного матеріалу

1) Учні розглядають малюнки й називають зображені на них будівлі.

T: Look at the pictures and tell what buildings and places in the city you can see.

2) Учні записують назви будівель, намагаючись не підглядати в підручники

3) T: In the text we are going to read today the text with some numbers. So let’s practice them.

Учитель пояснює слова hundred, thousand, million. Учні по черзі називають числівники, подані в тексті вправи.

2) Учні записують числівники словами й ланцюжком читають речення.

T: Listen to the numbers. Circle the number you’ll hear: 1) Seven hundred; 2) fourteen thousand; 3) one million; 4) thirty; 5) twelve thousand; 6) eight million; 7) fifty thousand; 8) sixteen million

 

 

 

Впр.1, с.68

 

 

Презентація

 

 

 

 

 

 

 

 

Картка

 

 

 

 

 

Впр.2, с.68

Картка

5. Reading

Подання тексту для читання

1) Етап підготовки до читання тексту

T: Мері Попінс дуже хвилюється й переживає за нас. Вона прислала нам ще листа, в якому розповідає нам про столицю Великобританії – Лондон.

  Але перед тим як його прочитати, вона пояснює нам декілька слів

2) Етап читання

T: So, let’s read the text about London.

Учні ланцюжком читають текст і перекладають на українську мову

 

3) Етап перевірки змісту прочитаного

T: Are the following statements true or false?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Презентація нових слів

 

 

 

 

 

 

Презентація тексту

6. Presenting Grammar

Подання граматичного матеріалу. Ступені порівняння прикметників.

1) Усна бесіда

T: We said that when we want to compare two things, we use a comparative adjective and if we want to compare three or more things, we use a superlative adjective. If the adjective is short we add suffixes –er, -est; but if the adjective is rather long, we add the words more, most.

2) Учні читають приклади прикметників, подані у вправі, і розглядають малюнки, які їх ілюструють. Потім читають речення з цими прикметниками

 

3) Учні в зошитах записують прикметники у трьох ступенях порівняння.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Впр.4, с.71-72

Робота біля дошки.

Впр.5 (с.72)

7.Quiz

Вікторина

«Найкращий знавець Лондону»

 

Картка

ІІІ. Основна частина уроку

Homework

Домашнє завдання

Підготувати коротеньку розповідь

про Лондон.

 

Summarizing

Підведення підсумків уроку. Визначення переможців. Виставлення оцінок.

 

 

docx
Додано
27 березня 2020
Переглядів
1031
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку