Відкритий урок з англійської мови
Тема: Clothes.Shopping
Мета: повторити і закріпити назви предметів одягу, вдосконалювати вміння та навички практичного оволодіння англійською мовою з теми «Clothes.Shopping.» з усіх видів мовленнєвої діяльності, вчити описувати зовнішність; практикувати учнів в аудіюванні; розвивати мовну здогадку, вміння діалогічного та монологічного мовлення; виховувати охайність, інтерес до вивчення англійської мови.
Обладнання: аудіозаписи , презентації, мультімедійний проектор, таблиці, вірші, предмети для інсценування діалогів, картки із зображенням предметів одягу, зошити.
Хід уроку:
І.Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
1.Привітання
2.Повідомлення теми та мети уроку
Т:The theme of our lesson is «Clothes.Shopping».So what are we going to do at the lesson?
The answer is at the blackboard. Let’s read it !
Ps:We are going to speak about clothes,fashion and shopping.
Т:Сьогодні на уроці ми з вами продовжимо говорити про одяг. Ви будете інсценувати діалоги, грати в ігри ,тренуватись читати й писати. Let’s start our lesson!
3.Уведення в іншомовну атмосферу
1)Робота над прислів’ям.
Т:Let’s begin with the phonetic drill .
Read the transcription
(на дошці транскрипція прислів’я )
Good clothes open all doors.
Т:How do you understand it?
Give Ukrainian equivalent.
Ps:Не одяг прикрашає людину ,а добрі справи.
2)Робота над скоромовкою
Т:Let’s read this patter as quicker as you can.
Ps:She sells shirts,skirs and T-shirts at the shop.I’m sure.
3)Лексична розминка
Т:And now let’s brush up the words on our theme
Ps:(Слухають аудіозапис)
Т:Let’s check how do you remember these words
Fill in these cards
woman man
(Діти розподіляють одяг,записують жіночий у колонку woman, а чоловічий у колонку man )
4)Гра «How many?»
Т:How many pupils in the classroom who are wearing ?...(sweaters, skirts, shoes…)
Ps:... in the classroom who are wearing …
II Основна частина уроку
1)Повторення правила
quality +size +colour+material
2)Складання словосполучень
Т:Look at the blackboard .Here we can see different kinds of words .Divide them into 4 groups.
Ps:записують слова в зошит в 4 колонки
quality size colour material
smart long yellow silk blouse
elegant short pink cotton sun-dress
expensive large black leather jacket
beautiful small white woolen sweater
2.Гра «Опиши гостя»
Т:And now let’s describe our guests’ clothes.
We must guess who is he or she
Ps: He/she is wearing ......
3.Розвиток умінь мовленння
Т:Let’s imagine that we are in a big departament store. Here we can buy some food,clothes, films, toys.Let’s act the dialogues.
Ps:Інсценують діалоги.
Розпвідають вірші:
1)Shoes and boots,
Boots and shoes,
Come and buy
The size you use.
Try them on
Before you choose
Shoes and boots,
Boots and shoes.
2)Shops are here,
Shops are there
Stalls and markets
Everywhere.
Run and jump
And hop and twist
Don’t forget the shopping list!
4.Фізкультхвилинка
5.Навчання читання
1)Робота над новою лексикою до тексту
2)Читання тексту «The Shirt»
3)Робота над змістом
4)Робота над прислів’ям до тексту
The clothes doesn’t make a man.
III Заключна частина уроку
1.Домашнє завдання
Описати улюблений одяг свого друга
2.Підведення підсумків уроку. Виставлення оцінок.
Т:Clothing is an important part of our life. Most people like tо dress up ,but we must remember about good taste to be smart and elegant.