План-конспект уроку з англійської мови у 2-А класі
Тема: « Winter» Дата: 01.12.2020
Мета:
навчальна: практикувати всі види мовленнєвої діяльності, ознайомити з новими лексичними одиницями, повторити раніше вивчені лексичні одиниці, звуки, граматичні структури;
розвивальна: удосконалювати фонетику та артикуляцію звуків, розвивати усні комунікативні вміння з опорою на наочність, узагальнити та систематизувати лексичні одиниці за темами «Пори року», «Назви місяців» «Зима»;
виховна: зацікавити учнів темою уроку, привернути їхню увагу до нових лексичних одиниць, передбачених у цьому уроці; допомогти їм бути розкутими в спілкуванні, повторити лексичний запас попередніх уроків.
Обладнання: малюнки «Пори року», «Назви місяців», картки пов'язані з порами року та заняттям, відео.
Хід уроку
I. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
1.Привітання. Організаційний момент
Виконання пісні « Hello, hello, hello. How are you»?
2.Повідомлення теми та мети уроку
(Дошка прикрашена малюнками, діти повинні відгадати назви малюнків і записати першу літеру слова під кожним малюнком).
1 малюнок- Wolf
2 малюнок- Ice-cream
3 малюнок Nut
4 малюнок Tiger
5 малюнок Elephant
6 малюнок Rabbit
Вийшло слово «Winter».
Молодці діти ви правильно відгадали тему нашого уроку, це Зима.
3. Мовленнєва розминка
Пісня про погоду
II. Основна частина уроку
1.Тренування ЛО, вивчених на попередньому уроці в структурах It is a…
Діти поділяються на групи за рядами та за картками малюють відповідну пору року.
Потім презентують малюнки на дошці
2. Бесіда про розваги
And now let’s talk about what children can do in winter! Look at the pictures and repeat the words after me!
To ski, to toboggan, to play snowballs, to make a snowman, to skate.
3. Фізкультхвилинка
4. Ведення нових ЛО
Діти отримують пазли та складають їх, отримують нові слова.
Повторюємо слова разом.
5. Повторення місяців англійською мовою за вчителем.
На дошці малюнок з назвами місяців.
6. Гра «Зламаний телефон»
Let’s play a game «Broken telephone» now! I need two teams. I will say smth to the first pupil and you will say it to your neighbor in whisper. The last pupil says and translates the sentence in a loud voice. If all the sentences are correct, the team will get a present.
It is winter. It is frosty. Let’s ski! Jane can skate. |
It is cold. It is snowing. Let’s skate! I can sledge.
7. Фізкультхвилинка для очей
|
8. Прикрашення ялинки на дошці.
Діти отримують різнокольорові кульки та прикрашають ялинку.
Вчитель називає колір кульки і той учень у якого цей колір виходить до дошки та прикрашає ялинку.
III. Заключна частина уроку
Картки.
1. Did you like our lesson?
2. What activity did you like at our lesson?
Thank you for the lesson! Good bye!