ОЛЕШКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІДДІЛ ОСВІТИ
ОЛЕШКІВСЬКА РАЙОННА СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
Розробка заняття гуртка:
|
Автор: Гордійчук Тетяна Вікторівна методист Олешківської районної станції юних техніків |
м. Олешки 2018
Тема: «Виготовлення леп бук «Історія технічного розвитку України».
Мета:
Матеріали та інструментами: картон для основи, можна цупкий папір, кольоровий папір, ножиці, клей, роздатковий матеріал ( додаток 1), файли.
ХІД ЗАНЯТТЯ
I. Організаційний момент
1. Привітання.
2. Перевіркаготовностідітей.
3. Упорядкуванняробочогомісця.
II.Оголошення теми та мети заняття.
1.Постановка проблеми. Формулювання теми.
— Любі вихованці, сьогодні на занятті ми з вами поринемо у незвичайну подорож по шляху історичного розвитку технічного потенціалу нашої країни і будемовиготовлятилепбук, або можна ще сказати «книжку-розгортку». Тема нашого лепбука присвячена нашій державі – Україні, яка має величезний досвід у розвитку техніки. Наша держава – одна з 10 країн у світі, що володіє космічними технологіями, а за рівнем розвитку космічної галузі Україна посідає 4 місце на світовій арені. Таким чином, наша сьогоднішня робота присвячена космічним досягненням рідної країни, і нам є чим пишатися.
— У кожного з вас є файли, де зібрано основний матеріал для виготовлення лепбука. Під час створення нашої книжки-розготки ми будемо розбивати тему на підтеми, на дрібнішічастиниінформації. Аджелепбук - це не просто книжка з картинками. Це навчальний посібник, який ви можете застосовувати під час виконання проектів, на уроках фізики, математики та інших.
2.Демонстрація макета лепбука «Історія технічного розвитку України».
—У вас вже є заготовки з картону у вигляді чистих книжок розгорток, з ними ми й будемо працювати, щоб виготовити ось такий лепбук. (Керівник гуртка демонструє готовий зразок) (Додаток 2).
IIІ.Виготовлення лепбука.
1.Діти під з допомогою керівника гуртка виготовляють лепбуки.
IV. Демонстрація готових дитячих робіт.
1. Аналіз виконаних гуртківцями робіт.
2. Оцінювання.
V. Рефлексія
— Чи сподобалися вам, діти, наші лепбуки?
— Чому?
— Чи задоволені ви результатом?
VІ. Завершальна частина. Підбиття підсумків.
Отже, сьогодні на занятті ми поринули у цікаву подорож технічного розвитку нашої країни, виготовили лепбук, дізналися багато нового, а я попрошу вас знайти додаткову інформацію про розвиток космічної галузі України для ваших вже виготовлених лепбуків.