Заняття "Сонячний настрій" (1 клас)

Про матеріал
Заняття для роботи психолога,соціального педагога чи вчителя з учнями 1-го класу. Заняття"Сонячний настрій" спрямоване на те, щоб створити позитивний настрій, розвивати логічне мислення,увагу, мовлення, розвивати вміння зосереджуватись, виконувати завдання.
Перегляд файлу

Заняття з першокласниками

«Сонячний настрій»

Мета: створити позитивний настрій, активізувати дітей; розвивати довільну увагу, дрібну моторику; розвивати вміння зосереджуватись, виконувати завдання, орієнтуючись на зразок; виховувати відповідальне ставлення до оточуючого світу; формувати повагу до однолітків.

Обладнання: папір А4,олівці.

Учасники: учні 1класів.

 

Хід заняття:

Привітання

Привітання (стають всі в коло)

 

Треба разом привітатись-добрий день!

 

Дружно, весело сказати – добрий день!

 

Вліво, вправо повернутись – добрий день!

 

Одне одному всміхнутись – добрий день!

 

1.Мотивація початку заняття

 Доброго дня, діти! Я рада Вас бачити. Як ваші справи, який у вас настрій.

 Сьогодні ми з вами будемо гратися, навчатися, розвиватися і створювати сонячний настрій.

У школі я вчуся не марно,

 Працює мій мозок старанно.

 Увагу і пам'ять свою розвиваю,

 Нову інформацію швидко сприймаю.

 Ви повинні активно працювати, один одного не перебивати, слухати і поважати думку кожного.

 Готові?

Молодці!

 

2.Давайте пограємо гру. Послухайте її умову.

Я читатиму вірш. Якщо ви помітите, що прилетіла не пташка, то ляснете в долоні й поясните, з чим ви не згодні.

Прилетіли птиці:

Голуби, синиці,

Мухи, горобці.

Прилетіли птиці:

Голуби, синиці,

Олівці, ворони,

Портфелі, макарони,

Прилетіли птиці:

Голуби, синиці,

Ластівки, книжки,

Гуси і вутки.

Прилетіли птиці:

Ластівки, синиці,

Лелеки, зозулі.

Зошити, сова!

Додому пора.

Дякую!

Які ще чарівні слова ви знаєте?

3. Гра « Підбери таке ж по кольору»

Зараз я буду вам говорити речення з певним кольором, а ви продовжите далі. Наприклад: Білий, як сніг, як простирадло, як молоко, як халат лікаря і т.д.

Трава зелена, як……

Пелюстки ромашки білі, як….

Лимон жовтий, як….

Небо голубе, як…

Ялинка зелена, як…

Білочка руда, як….

Квітка синя, як….

Стовбур дерева коричневий, як….

 

Фізкультхвилинка

 Вправа «Криголам»

 Ця вправа допоможе розтанути найбільшій крижині, допоможе зігріти найхолодніше серце, примусить усміхнутися кожного.

Я, ти, він, вона –

Ми усі одна сім’я.

Станьмо дружно в коло всі,

Усміхнімося усім.

 

Я дарую усмішку тобі,

Я дарую усмішку вам,

Ми даруєм усмішку тобі,

Ми даруєм усмішку вам,

Ми даруєм усмішку всім.

 

 

4. Намалюй свій настрій. У вигляді :

СОНЕЧКА-хороший настрій;

ХМАРКИ –задоволений;

         ДОЩУ-поганий.

 

 

 5. Гра «Щось тут не так».

 Гарбузи їдять малину,

 Малюки ростуть під тином,

 

 Жабеня летить в ракеті,

 Космонавт спить в очереті.

 

 Грак в пустелі заревів,

 Крилатий лев гніздечко звив,

 

 Тесляр сяє в небесах,

 Місяць ремонтує дах.

 

 Цей поет – справжній дивак!

 Написав він все не так!

 Швидко виправляйте

 По місцях все розставляйте!

 

 Молодці, ви правильно виконали завдання

 

 

6. В кінці заняття підвести підсумки, дізнатись які емоції у дітей і поділитись посмішкою.

Пов’язане зображення

1

 

docx
Додано
1 березня 2019
Переглядів
1512
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку