ЯДС
Тема. Звуки н , н , букви Нн. Складання речень. Читання тексту за Н. Тарасенко
Аплікація «Смачні фрукти (овочі)». Колективна творча робота
Мета: формування предметних компетентностей: закріпити знання учнів про букву Нн, її звукове значення; виробляти вміння читати склади, слова з вивченими буквами; розвивати звязне мовлення слів; збагачувати лексичний запас; виховувати любов до природи;
закріплювати навички роботи з клеєм; розвивати творчі здібності, охайність; виховувати працьовитість
формування ключових компетентностей: уміння вчитися: формувати навички читати, самоорганізовувати під час виконання завдань; соціальні: формувати уміння і навички працювати в парах, групах
інформаційні: розвивати навички працювати з підручником
Обладнання: таблиця, предметні малюнки, конверти з виготовленими фруктами (овочами), клей, підручник, аудіозапис для фізхвилинки
Хід уроку
І. Організаційний момент
ІІ. Вступна бесіда за темою уроку
Вірш. В жовте лист пофарбувала,
Урожай з полів зібрала .
Золотила вербам коси
Чарівна цариця - … (Осінь)
ІІІ. Мовленнєва розминка
На – на – на – незабаром вже зима.
Ло – ло – ло – хмарами небо замело.
Ощ – ощ – ощ – сіє дрібнесенький дощ.
Хи – хи – хи – відлетіли від нас птахи.
Помаранчева і гарна
У землі сиджу немарно:
Соковита й солоденька,
Вже я стала чималенька.
Собою пригощу дитину,
Хай корисну з’їсть … (морквину)
ІV. Вивчення нового матеріалу.
Словникова робота (кетяги – пучок ягід, квіток)
Схема речення під малюнком
V. Аплікація «Смачні фрукти і овочі»
1. Вступна бесіда
- Чим щедра осінь? Які дари вона приносить?
- У вас в конвертиках є ці дари?
2. Інструктаж вчителя
Правила користування клеєм
3.. Практична робота учнів під керівництвом командирів
4. Виставка робіт
- Яка тарілочка наповнювалася швидко, акуратно, старанно?
VІ. Підсумок уроку