Зростаючі і спадні, парні і непарні функції.

Про матеріал
Поурочне планування з теми "Зростаючі і спадні, парні і непарні функції." Забезпечення заняття та зміст у наявності.
Перегляд файлу

Затверджено

_________________________

 _________________________
 

   Група 

Дата

      

 

      

 

План заняття №

 

Предмет: Математика

Тема: Зростаючі і спадні, парні і непарні функції.

Тривалість: 90 хв.

Тип заняття: комбіноване

Мета

узагальнення і систематизація знань студентів про чис­лові функції: область визначення і область значення функцій, зростаючі і спадні функції, парні і непарні функції; продовжувати формувати уміння співвідносити поняття;

 

розвивати самостійність та працелюбність; виховувати прагнення до самовдосконалення;

 

виховувати потяг до отримання знань;

Міжпредметні зв’язки

Зв'язок з предметами: економіка, фізика, креслення, інформатика. 

 

Забезпечення заняття

  1. Наочні посібники: підручники, конспект.
  2. Роздавальний матеріал: дидактичний матеріал.
  3. Технічні засоби навчання: комп’ютер, проектор, презентація.
  4. Література: Алгебра і початки аналізу: Підручник для 10-11 кл. загальноосвітніх навчальних закладів. – К.: Освіта, 2006. – 255с.
  5. Додатково: інтернет джерела

 

 

 

 

Зміст заняття

№ з\п

Етапи заняття

Форми і методи навчання

Вид контролю

Доповнення та зміни

1

Організаційний етап.

 

Перевірка домашнього завдання

Мотивація навчання.

Самостійне спостереження.

Проміжний

 

2

Систематизація і узагальнення знань

Співбесіда

Конспектування

Усні вправи

 

Поточний

 

3

Закріплення знань і вмінь

Практична робота

Демонстрація

 

 

 

4

Підведення підсумків

Рефлексія

Оцінення знань студентів

 

Поточний

 

5

Домашнє завдання

Обговорення

 

Поточний

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Викладач     _________________ Г.І. Мірошніченко

 

docx
Додано
21 квітня 2020
Переглядів
669
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку