10 березня о 18:00Вебінар: Шкільне діловодство. Документація заступника директора з навчальної роботи

ЗВІТ про проходження виробничої практики з професії “Діловод"

Про матеріал
ЗВІТ про проходження виробничої практики учениці групи № 13 з професії “Діловод" Вищого професійного училища №25 м. Хмельницького Підкови Тетяни Володимирівни
Зміст слайдів
Номер слайду 1

ЗВІТ про проходження виробничої практики учениці групи № 13 з професії “Діловод” Вищого професійного училища №25 м. Хмельницького Підкови Тетяни Володимирівни

Номер слайду 2

Проходила практику у Хмельницькому навчально – виховному комплексі № 31 “Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад I ступеня”

Номер слайду 3

Головною метою НВК № 31 є : забезпечення реалізації права громадян на дошкільну та початкову загальну освіту; виховання громадянина України; виховання шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій, звичаїв, державної та рідної мови; формування основних норм загальнолюдської моралі; Розвиток особистості вихованця та учня, його здібностей та обдарувань; Створення умов для оволодіння системою наукових знань про природу, людину суспільство.

Номер слайду 4

Директор НВК №31 Войталюк Алла Анатоліївна

Номер слайду 5

Керівник практики від Навчально – виховного комплексу № 31 Русановська Галина Анатоліївна

Номер слайду 6

Мені надали робоче місце, де я мала змогу працювати

Номер слайду 7

Під час виробничої практики я закріпила теоретичні знання, набуті упродовж першого курсу навчання за професією «Діловод». Ознайомилася детальніше з особливостями майбутньої професії. У мої обов’язки входили наступні роботи: проводилася реєстрація вхідної, вихідної та внутрішньої кореспонденції, створювалась та оформлялась документація; Формувала та готувала справи до архівного зберігання.

Номер слайду 8

Дякую за увагу !

ppt
Додано
23 жовтня 2019
Переглядів
739
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку