Тема уроку: Улюблені кольори
Тип уроку: Урок засвоєння нових знань.
Обладнання: комп’ютер, презентація, кольорові олівці, монетки, кульки.
Роздатковий матеріал: малюнки, повітряні кульки
Мета уроку:
Розвивальна:
Навчальна:
Виховна:
Практична:
План
І. Вступна частина
1.1 Привітання
1.2 Мовленнєва зарядка
ІІ. Основна частина
2.1 Гра «What colour is it?»
2.2 Ознайомлення з новим матеріалом ЛО
2.3 Тренування у вимові ЛО
2.4 Практичне вживання ЛО у мовленні
ІІІ. Заключна частина
3.1 Підсумок уроку
ХІД УРОКУ
І. Вступна частина
1.1 Привітання
- Stand up! Good morning! My name is Vladislav Veretennikov! So, everybody is present. Very well! Are you ready for the lesson? I’m glad to hear it. Let’s begin our lesson.
1.2 Мовленнєва зарядка
a) Ex. 3 P. 28
- Now, you must listen a song about a rainbow turtle, and then we will learn it!
(увімкнути пісню)
ІІ. Основна частина
2.1 Гра «What colour is it?»
- Open the page number №23 and search exercise №1. Look, listen, point and say.
Look on the first (second, third, fourth, fifth, sixth, seventh) picture. What is it? (It is a bag). What colour is it?
(увімкнути аудіододаток)
2.2 Ознайомлення з новим матеріалом ЛО
Гра «What is missing?»
- Look at the blackboard. What is there? (a chocolate, a phone and a pen). Close your eyes! Open your eyes! What is missing?
- Якого кольору шоколад? (A chocolate is brown)
- Якого кольору телефон? (A phone is black)
- Якого кольору ручка? (A pen is pink)
- A chocolate is brown. A pen is pink. A phone is black.
Фізкультхвилиника
Щось не хочеться сидіти,
Треба трохи відпочити.
Руки вгору, руки вниз,
Руки в боки, руки так,
Руки вгору, як вітряк.
Вище руки підніміть
І спокійно опустіть.
Плесніть, діти, кілька раз.
За роботу, все гаразд!
2.3 Тренування у вимові ЛО
a) Ex. 1 P. 28
Open your book on the page number 28. Search exercise number 1. Look on the first (second, third, fourth, fifth, sixth, seventh, eight, ninth, tenth) picture. What is it? (It is a pen). What colour is it?
2.4 Практичне вживання ЛО у мовленні
a) Ex. 2 P. 28
Гра «What colour is this balloon?»
Open your book on the page number 28. Search exercise number 2.
(Називати колір повітряної кульки, а учень буде її шукати та показувати)
Фізкультхвилинка
Сильний вітер до землі
гне дерева молоді, (присідають)
А вони ростуть, міцніють (піднімаються)
Вгору тягнуться, радіють. (встають навшпиньки, руки тягнуть вгору)
ІІІ. Заключна частина
3.1 Підсумок уроку
- What new colors did you learn today?