19 квітня о 18:00Вебінар: Як організувати якісний урок літератури для учнів із кліповим мисленням

Батьківські збори "Усвідомлення мотивації до навчання упродовж життя"

Про матеріал
Розроблена презентація батьківських зборів у 3-Г класі за темою "Усвідомлення мотивації до навчання упродовж життя" у якій розкрито: - який має бути майбутній випускник школи? І що є мірилом успішності? - як допомогти учневі набути необхідних життєвих навичок, обрати майбутню професію? - як розкрити учневі лідерські якості та спонукати до дій?
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Усесвітня освіта «викрикує в гучномовець», що її потрібно терміново модернізувати. Школярі без ентузіазму йдуть на навчання й заздалегідь очікують на заняття в нудному форматі.

Номер слайду 2

ПАНЕЛЬНА ДИСКУСІЯ

Номер слайду 3

Спілкування державною (і рідною у разі відмінності) мовами. Спілкування іноземними мовами Математична грамотність Компетентності в природничих науках і технологіях Інформаційно-цифрова компетентність Уміння навчатися впродовж життя Соціальні і громадянські компетентності Загальнокультурна грамотність Підприємливість Екологічна грамотність і здорове життя

Номер слайду 4

Ключовою компетентністю випускника нової української школи є: уміння навчатися впродовж життя. Метою даної компетентності є: виховання в учнів активного, відповідального, ініціативного ставлення до навчання, заохочення вольових зусиль, формування прагнення до самопізнання, саморозвитку, самовдосконалення.

Номер слайду 5

Уміння навчатися впродовж життя Завдання: створення програми самоосвітньої діяльності учнів; формування стійкої позитивної мотивації до саморозвитку та постійного вдосконалення; залучення учнів до пошукової та дослідницької діяльності; виконання випереджуючих завдань; складання учнями опорних конспектів, виконання творчих завдань; організація самостійної роботи з інформаційними джерелами; розробка учнями вікторин, тестів, написання рефератів.

Номер слайду 6

Уміння навчатися впродовж життя Формування стійкої позитивної мотивації до саморозвитку та постійного вдосконалення

Номер слайду 7

Уміння навчатися впродовж життя Потрібно усвідомлення неперервності навчання як головного завдання сьогодення і суспільства загалом, а освіта впродовж життя має забезпечити кожній особистості гармонійний розвиток, виховуючи в кожній людині свідому потребу в підвищенні знань.

Номер слайду 8

Номер слайду 9

поговоримо про мотивацію взагалі і до «навчання впродовж життя»; коли і до якого способу мотивації треба вдаватись; з'ясуємо як мотивовані учні початкової школи на подальший вибір професій; переглянемо добірку мультфільмів про досягнення мети, навчання та самостійність. І наостанок … поговоримо про наших майбутніх випускників …

Номер слайду 10

«Натхнення існує, але воно приходить під час роботи?»

Номер слайду 11

Пабло Пікассо!

Номер слайду 12

Протягом хвилини поспілкуйтеся один з одним.

Номер слайду 13

А зараз, про мозок… Мозок – головний друг мій і головний ворог мій. Звідки береться лінь?

Номер слайду 14

Треба! Хочу!

Номер слайду 15

Номер слайду 16

Особливий стан людини, який спонукає до дій. Внутрішній потяг до діяльності певної спрямованості.

Номер слайду 17

Характерні слова: «Треба це зробити інакше…» «ТРЕБА» «Треба від цього позбавитись, інакше…» «Треба це негайно змінити, інакше…»

Номер слайду 18

Характерні слова: Хочу, люблю, подобається… «ХОЧУ» Бажання, мрія, досягнення, повага, похвала, визнання…

Номер слайду 19

Мотивація «ВІД» Мотивація «ДО»

Номер слайду 20

Серйозне прагнення будь-якої мети - уже половина успiху в її досягненнi. Вільгельм Гумбольдт Аналізуємо – йдемо далі!

Номер слайду 21

Мотивуючі мільтфільми мультфільм «Легке життя»; мультфільм «Мета»; короткометражка «Коли одні двері зачиняються, відчиняються інші».

Номер слайду 22

«ХОЧУ!» «ТРЕБА!» Гормони щастя Гормони стресу (серотонін, дофамін, окситоцин) (кортизол, адреналін)

Номер слайду 23

Номер слайду 24

Номер слайду 25

ppt
Додано
18 жовтня 2019
Переглядів
1428
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку