Тема:«Додавання одноцифрового числа до двоцифрового
(загальний випадок)»
Підготувала вчитель:
початковиx класів
Рубан Катерина Вікторівна
Мета:формувати в учнів предметні компетентності:
( порозрядного, частинами) з переходом через розряд;
формування ключових компетентностей:
Обладнання:презентація до уроку, підручник В.Г.Бевз, Д.В.Васильєва Математика, робочий зошит, зошит з друкованою основою.
Тип уроку: урок засвоєння нових знань
ХІД УРОКУ
І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ.
Привітання з учнями та створення сприятливого психологічного комфорту.
- Добрий день. Діти, давайте сьогоднішню зустріч розпочнемо з побажань.
- Доброго ранку, Анечко, я бажаю тобі веселого дня!
- Доброго ранку, Назарчику, я дуже радий тебе бачити!
- Вітаю тебе, Тетянко, я хочу щоб день у тебе був щасливим!
ІІ. АКТУАЛІЗАЦІЯ І КОРЕКЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ.
2.Усний рахунок. Ой, погляньте xто тут у нас? так це ж "Розумниця Сова".
Виконання вправи підручника № 2, с.54
3. Усна лічба
Гра «Набери число 20».
Діти , а згадайте чий це будиночок?Щоб потрапити до цього будинку потрібно назвати як найбільше двоцифровиx чисел.
Виконання вправи №1ст54. Прочитати тільки істинні нерівності.
- Які бувають нерівності?
4.Хвилинка каліграфії.
Зошит свій я відкриваю,
Навскоси його кладу.
Ручку я ось так тримаю,
Сяду рівно, не зігнусь.
Буду я писати вправно,
До роботи я берусь.
2 6 листопада
Класна робота
5.Математичний диктант із самоперевіркою.
6.Виконання вправи підручника № 4, с.54 (усно).
Перевірка: 48, 30, 49, 40.
Фізкультхвилинка
ІІІ. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ ТА МЕТИ УРОКУ.
IV. СПРИЙМАННЯ Й УСВІДОМЛЕННЯ УЧНЯМИ ФАКТИЧНОГО МАТЕРІАЛУ.
Фізкультхвилинка для очей
V. УЗАГАЛЬНЕННЯ ТА СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ОТРИМАНИХ ЗНАНЬ.
1. Виконання завдань в зошиті з друкованою основою, с.41.
2. Практичне завдання № 8, с.54.
- Молодці! Давайте, любі другокласники, покажемо Лисичці відповідь, з’єднавши по дві цеглинки LEGO, щоб сума цих чисел була круглим числом. Попрацюйте в парах.3,51,67,5,9,15
VI. ПІДСУМКИ УРОКУ. РЕФЛЕКСІЯ.
Інтерактивна вправа ,,Закінчи речення”
- Хто добре попрацював на уроці?
- Що найбільше сподобалося на уроці?
- Всі, на уроці були молодці!