1
Тема уроку: Національні свята в Україні та Великобританії.
МЕТА:
Навчальна:
Розвиваюча:
Виховна:
виховувати ввічливе ставлення один до одного. Матеріально-технічне забезпечення:
Дидактичні матеріали: словники,підручник О.Карп’юк”English,” картки із завданнями та запитаннями, фото із святами.
Міжпредметні зв’язки: українська мова, інформатика.
Завдання уроку:
Учні повинні знати:
Учні повинні вміти:
ОГЛЯД УРОКУ: Урок проходить на основі попередньо вивченого матеріалу по темі «Свята та традиції в Україні». Під час уроку учні знайомляться і вивчають основний лексичний матеріал.
Актуалізація опорних знань учнів проводиться методом опитування, що дозволяє об’єктивно оцінити знання та розуміння всієї інформації, що міститься в тексті, і по результатах виставити відповідні оцінки.
Урок проводиться у формі бесіди з обов’язковою демонстрацією навчального матеріалу на екрані за допомогою мультимедійного проектора. Під час викладу матеріалу використовується візуалізація навчального матеріалу за допомогою презентації. Учні користуються словниками, опорними конспектами та роздатковими матеріалами.
Закріплення вивченого матеріалу проводиться у різних формах: у формі виконання завдань лексичного матеріалу, розроблених у вигляді мультимедійної презентації, у формі фронтального опитування та усного тестування.
Після виставлення оцінок та підведення підсумків уроку учням пропонується виготовити вітальні листівки для своїх друзів та рідних.
Хід уроку:
I. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
Повідомлення теми та мети уроку.
Today the topic of our lesson is “Holidays in Great Britain”. We shall talk about different English traditions and customs, learn new things about the traditions of celebration of different English holidays.
Warm up: Personally quiz.
1. Do you like parties?
a) Yes, they are fantastic,
b) They are OK.
c) No, I don't like them.
2. When you go to a party, who do you talk to?
a) Different people.
b) One or two friends.
c) Nobody.
3. When the music starts, do you dance?
a) Yes, with different people.
b) Yes, with a friend.
c) No, I sit down.
4. When people play party games, what do you do?
a) I play the games.
b) I watch the games.
c) I go home.
Add up the number of times you score a, b or c.
If you get mostly
As – you love parties. You are a real party person!
Bs – you quite like parties.
Cs – you don’t like parties.
I am sure that most of you are real party persons and that’s why we shall have a very interesting lesson.
II. Основна частина уроку. Учні діляться на 3 команди.
1. Практикування учнів у непідготовленому висловлюванні по темі.
1. Робота з презентацією про свята в Україні.Учні дивляться на картинки і відповідають на питання:
What holidays do people in Ukraine celebrate in the pictures? Why do you think so? Do you like this holiday?
2. Ведучий читає питання командам. Команди відповідають по-черзі тільки на одне питання. Кожна правильна відповідь – 1 бал для команди.
3. When do the Ukrainians celebrate these holidays?(робота в командах): match the dates and the holidays.
Christmas |
On the 9th of May |
Easter |
In March or April |
St. Valentine’s Day |
On the 24th of August |
Women’s Day |
On the 1st Sunday of October |
New Year’s Day |
On the 1st of January |
Day of Independence of Ukraine |
On the 1st of September |
Teacher’s Day |
On the 8th of March |
Day of Knowledge |
On the 7th of January |
Victory Day |
On the 14th of February |
4. Робота з презентацією про свята у Великобританії. Учні дивляться на картинки і відповідають на питання.
5. Listening. Слухання тексту та виконання вправ під час слухання.
a) Pre-Listening Activities. Вправа перед читанням тексту.
And now let’s reat a part of text ot the page. Do you like this holiday? Have you ever celebrated this holiday?
b) While – Reading Activities.
c) Post – Listening Activities.
Complete the sentences with the words from the box
1) A British holiday on the25th of December is_______________________
2) The national dish on Christmas is ________________________________
3) Pudding consist of_____________________________________________
4) A coins means________________________________________________
5) A silver bell means___________________________________________
6) An horseshoe means _________________________________________
5. Активізація лексичного матеріалу. Практикування учнів у непідготовленому висловлюванні.
Make a presentation of your favorite holiday. The following ideas will help you:
My name is ______.
I live in __________.
My favorite holiday is _________.
On this day I _______.
I love this holiday because it is ______.
III. Заключна частина уроку.
1. Підбиття підсумків уроку.
Now I want to thank our jury for their help and thank all the participants for their taking part in our lesson. I hope it was interesting and useful for you. My congratulations to the winners.
2. Домашнє завдання.
( Напиши твір, користуючись планом)
Write a composition about your favourite holiday. Include this infiomation:
a) who you are.
b) the date and the name of the holiday.
c) preparations for the holiday.
d) general description of the activity.