Методичний кабінет Коломийської СШ І-ІІІ ст № 5 ім. Т.Г Шевченка Конспект уроку в 6 класі Тема : ”Sport”
Вчитель: В.П. Рутковська
|
Мета:
Навчальна:
Розвиваюча:
Виховна:
Обладнання: монітор компютера, магнітофонний запис тексту для аудіювання, роздатковий друкований матеріал , дошка, підручник.
Література:
1.Журнал “Англійська мова та література”№25, 2009
2.Павліченко О.М. Плани-конспекти уроків. Англійська мова.6клас.-Харків,2009.
І.Підготовка до сприйняття іншомовного матеріалу
1. Організаційна частина 2хв.
T. Good morning children and guests.
P. Good morning teacher, good morning guests.
T. I’m glad to see you at our English lesson. How are you ?
P. We are well , we are fine , we are OK. We are all right.
T. Sit down please
2. Phonetics drills. 3хв
1.На екрані з різних сторін вискакують транскрипційні знаки, діти хором називають звук який бачать один за одним .
2.Називають яка літера чи яке буквосполучення дають цей звук.
3.Складають слово, словосполучення і речення з одним звуком.
4.складають одне слово використавши усі звуки.
[ t ] [ I: ] [ t∫ ] [ ә: ] – t, ee, ea, ch, ir,er,ur- teacher.
3.Мовна розминка 5хв
На екрані закодовано малюнок з запитанями, відповівши на питання відкривається частинка малюнка(9 питань , відкривається зображення стадіону)
1 |
6 |
3 |
9 |
2 |
8 |
4 |
7 |
5 |
1.What is the weather like today?
2.What is the capital of Ukraine?
3.What is the second month in a year?
4.How old are you?
5.Are you pretty or handsome?
6.What season is it now?
7. What is your favorite subject?
8.What day is it today?
9.What is your favorite sport game?
T. What is it?
P. This is a stadium.
T. -Who know where is the biggest stadium?
-Where is the eldest stadium?
-What we can do at the stadium?
-What shall we speak about today?
P. About sport.
T. You are right.
IІ.Повідомлення теми уроку. 2хв
Today we’ll speak about sport games with a ball, we’ll make up dialogues, write the sentences, play games , also speak and read.
ІІІ. Основна частина 30хв
1.Введення ЛО.
T. People in England like ball games very much. Guess what kind of sport is this ball for?(Вчитель показує різні м’ячі і питає ).
P. This ball is for …(football, basketball, handball, volleyball, tennis, table tennis).
T. Speaking about this games we must learn the new words
(Висвітлюється на екрані відео або фото)
New words: A goal, a goalkeeper, a net, team, to kick, to win.
T.- There are several new words, look at the screen and try to understand their translation;
- let’s read the words and their Ukrainian equivalent;
- say the words after me;
-look at the Ukrainian word and try to translate them back into English;
- write the words down into your vocabulary.
2. Активізація ЛО
Хвилинка релаксації.
Пісня і танець ” Каченята”
3. Аудіювання та письмо
-Слухають текст ” I’m basketball player”.
-Завдання після прослуханого
T. What is this text about?
P. This text is about…
T. You are right. Now you’ll have the task
Cкласти і записати речення ,щоб вийшла зв’язна розповідь.
(подані речення на окремих листочках5 речень,учні складають, зачитують, а потім записують)
4. Монологічне мовлення.
1. What kind of sport do you go in for?
(учені, які бажають розказують про себе, оцінювання учнів)
5. Вивчи вірш:
Let’s play
I like to play football.
Fred likes to play volleyball.
Ann likes to play baseball.
What game do you like to play?
Let’s play with us today.
(вчитель розказує вірш, учні всі разом, а потім хто бажає розповідає вірш напам’ять,оцінювання учнів)
6.Game “Catch the game”(учні переглядають фото з різними спортивними іграми, коли гра з м’ячем вони плескають, а коли ні, то кричать” good bye”)
ІV. Підсумок уроку 3хв
1.Home task : learn the words, ex.4 p.49.
2.Teacher:
That will be all for today. Our time is up .I’m happy to say we’ve done a good bit of work during this lesson. The lesson is over. The bell is ringing .
Good – bye.