ПЛАН ПРОВЕДЕНН ЗАНЯТТЯ
ДРУГОГО РОКУ НАВЧАННЯ
ТЕМА: «Полька» . Композиція 16 тактів.
МЕТА: Перевірити ступінь засвоєння руху, добиватися легкого виконання
руху польки на високих півпальцях. Закріпити у дітей уміння самос-
тійно змінювати рухи зі зміною частин.
Хід уроку.
Вхід до залу під марш по одному;
Оргмомент;
Уклін;
Танцювальний крок польки по колу;
Ходіння на високих півпальцях з високо піднятим коліном, поступовим
переходом на підскоки;
Перешикування на діагональ, коло, колонна, півколо – стати обличчям до санку
Релеве 6 позиція ніг по чотири.
Демі пліє, гранд пліє.
Батман тандю в сторону по чотири.
Рон де жамб партер по точках.
Соте по 6 позиції
Пор де бра 11-111.
Перешикування на коло, парами. Положення в лініях, уміння стояти в колоні,
в лінії.
Пор де бра
Демі пліє – гранд пліє.
4. Композиція «Полька».
Полька – народний танець Чехії. Польку танцюють в Єстонії, Лтвії, Литві.
Полька є змістом багатьох танців Беларусії. Польку зустрічаємо в польській,
французькій, шведській народній хореогафії. Польку танцюють в багатьох областях України, Росії.
Полька , а по –чешськи «пулька» - означає «половина крока» . Ось і нам
випала нагода навчитися танцювати польку. Кроки польки маленьки і потрібно
робити їх на полупальцях з легким підстрибуванням.
Діти прослуховують музику (Берлинська та Чешська полька)
Музичний розмір 2/4 Передають ритм долонями на кожен рахунок.
Вихідне положення 111 поз. ніг права нога попереду.
На «раз» – шаг правою ногою вперед
На «два» – підставити леву ногу в 111позицію позаду правої
Все повторити з лівої ноги. Спочатку розучуємо на місці, а трішки пізніше по колу. Повторити декілька разів під рахунок, як діти засвоять ,під музику.
Па галопу (праворуч, ліворуч в лінії)
Спочатку всі разом, а потім по одному, указати кожному на помилки.
Добиватися легкого виконання на півпальцях. (середній темп в музиці)
6. Підсумок заняття.
7. Уклін.
Вихід з класу під маршову музику.