Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 122 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
«Конспект відкритого уроку з хореографії для дітей 6-9 років»
Підготувала:
кер. гуртка з хореографії
Науменко Анастасія
Володимирівна
м. Кривий Ріг-2021р.
Даний урок складений для дітей першого року навчання.
1. Тема уроку - "Різнобарвна гра"
2. Тип уроку: комбінований.
3. Мета: залучення вихованців до мистецтва танцю, розвиток танцювальних і музичних здібностей. Розучування танцю «Різнокольорова гра».
4. Завдання:
- формування правильної постави, поліпшення еластичності м'язів і зв'язок, підвищення гнучкості суглобів.
- розвиток музичного слуху, почуття ритму, координації і м'язової пам'яті.
- знайомство з початковими навичками хореографічної культури.
- розучити руху танцю "Різнобарвна гра".
5. Форма заняття - групова.
6. Методи навчання - практичний, словесний, наочний.
7. Обладнання - музичний центр, флеш карта з музичним матеріалом.
План уроку:
Організаційна частина:
Основна частина:
Заключна частина:
Хід заняття:
Діти шикуються в дві лінії. Перша група дівчат стоїть в 6 позиції, а друга група дівчат в 1 позиції.
Педагог: Доброго дня! Мене звуть Анастасія Володимирівна. Я - педагог з хореографії. Вчу дітей танцювати.
Педагог: Хочу познайомитися з вами, кожен голосно назвіть своє ім'я.
Діти: відповіді.
Педагог: Ось і познайомилися.
А тепер давайте привітаємо один одного - уклін.
Педагог: А ви любите танцювати?
І сьогодні ми з вами розучимо фрагмент дуже веселого і яскравого танцю «Різнокольорова гра». А поки: розминка
Вправи по колу.
Педагог: А тепер ми перейдемо з вами до вправ на підлозі (партерна гімнастика на підлозі).
Зараз ми з вами візьмемо килимки і сядемо на підлогу. Сіли обличчям до дзеркала, ноги витягли вперед, шкарпетки натягнуті.
Педагог: Молодці! Наша розминка закінчена, приступаємо до вправ по діагоналі.
Педагог: приступаємо до вивчення рухів фрагмента танцю .
(Показ і вивчення рухів)
Заключна частина заняття
Педагог: Молодці! Прошу зайняти свої місця в лініях. Ось і підійшло до кінця наше заняття. Скажіть будь ласка:
1. Який танець сьогодні ми навчилися танцювати?