Конспект заняття з англійської мови
для дітей 5-6 років
Кудлай Я.А.
Тема: Новий рік
Мета:
- розширити знання дітей про традиції святкування Нового року в англомовних країнах;
- активізувати словниковий запас по вивченим темам;
- практикувати та розвивати навички усного мовлення;
- розвивати пам’ять, увагу;
- виховувати культуру мовлення, , інтерес до предмету.
Обладнання: м’яч, відеофайл з піснею «If you happy», ноутбук, презентація на тему «Новий рік», флеш-картки, картки для гри «Hot sit”, лист від Санта Клауса, сніговик.
Тип заняття: комбіноване.
План заняття
І. Введення в іншомовну атмосферу.
1. Привітання.
2. Мовленнэва розминка.
3. Повідомлення теми та плану заняття.
ІІ. Основна частина заняття.
ІІІ. Заключна частина заняття.
1. Прощання із сніговиком.
2. Рефлексія.
Хід заняття
І. Введення в іншомовну атмосферу.
1. Привітання.
T: Hello. – Children: Hello.
2. Мовленнэва розминка.
Діти запитують один одного про настрій (ланцюжок).
3. Повідомлення теми та плану заняття.
T: Діти, хто знає, який сьогодні день? Яке свято ми чекаємо? Вірно! Новий рік. New Year! Сьогодні ми дізнаємося про нього більше і пограємо.
ІІ. Основна частина заняття.
Knock-knock, may I come in?
(з’являється сніговик)
Hello, hello!
I’m a snowman!
My name is Frosty. What is your name?
How old are you?
Where do you live?
I have a letter from Santa for you! Santa is wondering what do you know about him?
(діти дивляться презентацію і відповідають на запитання)
Where does Santa live?
Де живе Санта?
Who helps Santa to make presents?
Хто допомагає Санті готувати подарунки?
How does Santa travel?
Як подорожує Санта?
How many reindeer has Santa?
Скільки в Санти оленів?
What’s the name of the red nosed reindeer?
Як звати червононосого оленя?
How does Santa get into the house?
Як Санта потрапляє у будинки?
What do children leave for Santa?
Що діти залишають для Санти?
Where does Santa leave presents?
Де Санта залишає подарунки?
What does Santa give naughty children?
Що Санта дає неслухняним дітям?
Сніговик:
Santa wants to know can you dance??
(пісня “If you happy”)
https://www.youtube.com/watch?v=pkXWmmgpjw4
Сніговик:
Santa sent you some riddles. Will you guess them?
1. I am red. I go, run and jump. I catch a hare. (a fox) .
2. I am small. I am grey. I run. (a mouse) .
3. I am big. I am grey. I run. I catch a hare. (a wolf) .
4. I am white. I run and jump. (a hare) .
5. I am big. I am brown. I go, climb. (a bear) .
6. I am green. I jump, swim. (a frog) .
4. Гра «Hot sit». Введення нових слів.
П: А тепер пограємо в нову гру, але спочатку вивчимо нові слова, пов’язані з Новим роком:
Present, bell, stocking, new year tree, Santa Claus.
(діти дивляться на флеш-картки, повторюють слова декілька разів, повільно, швидко, тихо, голосно; грають у гру «Що зникло?»)
Гра «Hot sit».
Діти сидять у колі. Кожен отримує картку з малюнком (нові слова). Ведучий стоїть у центрі кола, він називає одне слово, діти, в яких є малюнок з цим словом, повинні помінятися місцями. В цей час ведучий теж намагається сісти на стілець. Хто не встиг сісти і залишився у колі – водить. Коли ведучий називає слово Santa Claus, всі повинні помінятися місцями.
5. Повторення назв іграшок та кольорів.
Сніговик:
Santa wants to make a real New Year party for you. He wants to light the New Year tree. But first you should name toys on it.
Діти називають іграшки на ялинці англійською – ялинка загорається.
ІІІ. Заключна частина заняття.
1.Прощання із сніговиком.
Сніговик:
It’s time for me to go! Bye!!
2. Рефлексія.
П: Сподобалось вам сьогоднішнє заняття?
1