Конспект заняття з вихованцями вокальної шоу-групи "Паті-Фон".

Про матеріал
Конспект заняття з вихованцями вокальної шоу-групи "Паті-Фон". З використанням STEAM освіти. Вихованці продовжують оволодіння виконавськими навичками.
Перегляд файлу

Конспект заняття гуртка Вокальне мистецтво шоу-група «Паті-Фон» для молодшої вікової категорії, з використанням STEAM освіти.

(заняття розроблено за навчальною програмою художньо-естетичного напряму “Вокальне мистецтво” Рекомендовано Міністерством освіти і науки України, лист від 08.04.2016р. №1/11-4657)

 

  1. Напрям освіти:               художньо-естетичний.
  2. Заклад:                             КПНЗ ЦДЮТ «Гармонія» КМР.
  3. П.І.Б. керівника гурта:  Дячук Олена Валеріївна
  4. Назва гурта:                     Вокальне мистецтво шоу-група «Паті-Фон»
  5. Вік дітей:                          9-12 років
  1. Тема заняття:                  «Оволодіння виконавськими навичками.

                                            Поняття: : динамічні відтінки ( mp, p, crescendo,

                                        diminuendo, mf, sforzando).»

 

  1. Мета:                                 вокальними вправами з різних видів техніки

                                                  музичного  мистецтва підготувати дитячі

                                                  голоси до якісного співу. Розігріти

                                                  артикуляційний апарат, завдяки вправам на

    артикуляцію та чітку дикцію. Закріпити поняття:

                                                  динамічні відтінки.

 

8. Обладнання:                     комп‘ютер, штатів, телефон, фортепіано.

 

Хід заняття:

 

  1. Привітання. Розспівка щодо дотримання засобів безпеки, під час карантину.:

Обличчя й очі не чіпай, та відійди!

Та руки з милом мий завжди!

  1. Об’явлення теми «Оволодіння виконавськими навичками».
  2. Розспівки на розігрів зв'язок :

(Вокальне мистецтво)

  1. «Сидить ворон на дубу.

Грає ворон во трубу.

У-у-ух!»

Співаємо в унісон на однієї ноті. Позицію гортані не змінюємо. М’яке піднебіння округле та підняте. Усі звуки наближаємо до звуку «у». Останню букву «у» виспівуємо на «глісандо» угору та додаємо звук «х» для видиху повітря.

  1. «Гвинтокрилики». (Розспівка для розширення співацького діапазону та «згладжування» перехідних нот).

Через зімкнуті губи видмухуємо повітря так, щоб губи вібрували.

Зображуємо , як заводиться гвинтокрил. Співаємо по три ноти вгору та вниз, доки модулюємо по півтонах вгору. Коли йдемо згори до низу, співаємо по п’ять звуків.

  1. Розспівка на розвиток дихання та засвоєння поняття: динамічні відтінки ( mp, p, crescendo, diminuendo, mf, sforzando).

«Мила матуся».

  1. Розспівка на розігрів артикуляційного апарату:

(Логопедія та дефектологія, вокальне мистецтво )

  1. «Камінчики». Співаємо секвенцію по терціях, три вгору та одну вниз, закінчуємо тонікою, на склади: «лу-ві». На «лу» витягуємо губи «трубочкою» , на «ві» розтягуємо губи у посмішку.

Співаємо терції так, неначе перекатуємо камінчики у долоньках.

  1. Завдання: Повторити поняття: : динамічні відтінки ( mp, p, crescendo, diminuendo, mf, sforzando).
  2. Прощання.

Керівник:  На все добре! До нових зустріч!

 

 

 

docx
Додано
21 травня 2020
Переглядів
471
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку