Контрольний диктант для 7 класу

Про матеріал

Мета: з'ясувати рівень орфографічної та пунктуаційної грамотності учнів; рівень сформованості комунікативних умінь, зокрема вміння слухати й розуміти почуте; удосконалювати вміння застосовувати здобуті теоретичні знання на практиці,

розвивати логічне мислення, слухову пам'ять, удосконалювати навички самостійної роботи;

виховувати повагу до багатства рідної мови

Перегляд файлу

Тема: Контрольна робота ( диктант)

Мета:  з’ясувати рівень орфографічної та пунктуаційної грамотності учнів; рівень сформованості комунікативних умінь, зокрема вміння слухати й розуміти почуте; удосконалювати вміння застосовувати здобуті теоретичні знання на практиці,

розвивати логічне мислення, слухову пам’ять, удосконалювати навички самостійної роботи;

виховувати повагу до багатства рідної мови

Тип уроку: урок перевірки й обліку здобутих знань, умінь і навичок.

Методи і прийоми: диктування вчителем диктанту, написання учнями диктанту.

Обладнання: підручник, дидактичний матеріал.

Перебіг уроку

І. Повідомлення мети перевірки і способів її проведення. Мотивація навчання.

ІІ. Прочитання диктанту

ІІІ. Написання диктанту.

Криниця

Село стояло у величезній балці, а балкою протікала  виляючи степова річечка. Один бік балки зривався високою кручею. Скеля припала землею, поросла деревами. Поміж них вилася стежка, що доводила до містка через річку. Побравшись стежкою, Марко звернув до криниці.

Криниця била із скелі. Здавалося, якась величезна сила  викинула з землі страшенну кам’яну брилу. Вода витікала чистою холодною течією.  Навколо було каміння, складене  людською рукою. Хтось змурував цямриння, а на нім поставив давній образ. Не було вже видно малювання, але, невважаючи на це, щороку на Зелені свята дівчата квітчали ікону над криничкою.

Од  цього місця віяло несказанною красою. Гайок, трохи одступаючи від скелі,  розкинувся неподалік. Верховіття дерев було нижче від скелі. Марко любив здиратися збоку на скелю й сидіти там, дивитись на блакитне небо, нерухоме каміння й тремтяче листя. (За Б.Грінченком;  125 сл.)

IV. Відповіді вчителя на запитання учнів (після того, як зібрано  зошити).

V. Підбиття підсумків уроку.

VІ. Домашнє завдання.

Вправа 280

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 2
Оцінки та відгуки
  1. Курбетьева Елена
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
  2. Жидко Катерина
    Дуже гарний конспект!
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
doc
Додано
4 березня 2018
Переглядів
120627
Оцінка розробки
5.0 (2 відгука)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку