Як нема без зірок небозводу, Як блакиті без сонця нема, Так і мови нема без народу, і народу без мови нема. Володимир Забаштанський
Номер слайду 6
Назва цього міста має той же корінь, що й іменник слово , префікс – той же, що в слова прийменник, а суфікс – що в словах іменник, прийменник, займенник.
Номер слайду 7
Двадцять перше лютого Класна робота Прислівник : загальне значення, морфологічні ознаки, синтаксична роль
Номер слайду 8
Під час подорожі кожен з вас повинен досягти таких результатів : знати: що таке прислівник, яке його лексичне значення, які морфологічні ознаки; уміти: знаходити прислівники в реченні,визначати їх морфологічні ознаки, правильно й доцільно вживати в усному та писемному мовленні, визначати їх синтаксичну роль у реченні; цінувати: красу та неповторність рідної мови.
Номер слайду 9
adverbium -ad- при verbium – дієслово Вулиця Історична
Номер слайду 10
ласкаво величаво дивно мрійно чисто урочисто святково загадково
Номер слайду 11
Вулиця Казкова
Номер слайду 12
Вулиця Теоретична Прокинутися раптово Падаючи додолу Приємний дуже Добре дуже Забарвлений занадто Читання вголос
Номер слайду 13
Вулиця Морфологічна Прислівник – це самостійна незмінна частина мови
Вибіркова робота Розподілити прислівники відповідно до значення: до першої колонки записати прислівники, що виражають ознаку дії; до другої – ознаку іншої ознаки; до третьої – ознаку предмета Розмовляти тихо, дуже високий, лагідно дивитися, жити поблизу, кава по-віденськи, сказати спересердя, удвічі дешевший, стежина навпростець, писати грамотно, трохи гіркий, повернути ліворуч, надзвичайно талановитий, котлета по-київськи, виглядати молодо, доглядати дбайливо.
Номер слайду 20
Вулиця Театральна
Номер слайду 21
Вулиця Розумників
Номер слайду 22
Вулиця Кросвордна 1. Перший раз. 2. Антонім до слова увечері. 3. Антонім до слова низько. 4. Синонім до слова скрізь. 5. З лівого боку. 6. Антонім до слова криво. 7. Два рази. 8. Антонім до слова зверху. 9. Дуже швидко. 10. Синонім до слова разом.
Номер слайду 23
Вулиця Фразеологічна як сніг на голову – намокнути до останньої нитки - кинутися з усіх ніг - не мати кінця-краю - йти, як не своїми ногами - спати без задніх ніг - жити на широку ногу – як кіт наплакав — Довідка: наскрізь, багато, поволі, швидко, нескінченно, міцно, мало, раптово.