Минуле та сьогодення американських індіанців.

Про матеріал
Повторити й активізувати ЛО теми; ознайомити з новим лексичним матеріалом; повторити граматичний матеріал: теперішні та минулі часи дієслів; розвивати навички аудіювання; навчати складати монологічні та діалогічні повідомлення за темою; продовжувати формувати навички пошукового читання; практикувати учнів у письмі; розвивати ерудицію учнів; виховувати інтерес до культури та історії американського народу.
Перегляд файлу

План-конспект уроку

з англійської мови

для 6 класу

Урок № 97

Tема: Минуле та сьогодення американських індіанців.

Мета:  Повторити й активізувати ЛО теми; ознайомити з новим лексичним матеріалом; повторити граматичний матеріал: теперішні та минулі часи дієслів; розвивати навички аудіювання; навчати складати монологічні та діалогічні повідомлення за темою; продовжувати формувати навички пошукового читання; практикувати учнів у письмі; розвивати ерудицію учнів; виховувати інтерес до культури та історії американського народу.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для індивідуальної роботи.

ХІД УРОКУ

І.ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

1.Привітання.

Т: Good morning, children! How are you getting on?

Ps: We are very well, thank you!

2.Повідомлення теми та мети уроку.

 Т: Today we'll speak about the houses and traditions of Native Americans. We'll re­member what you already know about American Indians and learn some new informa­tion about them.

3.Перевірка домашнього завдання.  

Учні по черзі читають запитання, які вони склали.

4.Уведеная в іншомовну атмосферу: аудіювання.

 Подання тексту для аудіювання.

Учитель двічі читає текст. Учні слухають і виконують завдання на картках .

Потім читають подані запитання та варіанти відповіді, які вони обрали.

 

NATIVE AMERICANS IN ALASKA

Over 10,000 years ago, the first Americans crossed a land bridge from Asia to

Alas­ka. The people gradually spread out along the coast of Alaska. Eventually, the oceans rose and the Bering Sea covered the land bridge.

Alaska's native peoples the Inuit and Aleuts are related to these first Ameri­cans. The state's name comes from an Aleut word, Alyeska, which means «great land».

Many modern Inuit (Eskimos) sometimes follow practice of long tradition. They travel by dogsled and kayak. They hunt seals, whales, caribou, and other animals for food. They use sealskins to make clothing and summer tents. The Inuit respect the animals they hunt. After killing an animal, they perform special ceremonies to honour the animal's spirit. Alaska's Inuit used to build igloos as shelters on hunting trips. But they do not live in igloos.

Listen to the text and circle the letter of the correct answer.

1.When did the first Americans crossed a land bridge from Asia to Alaska?

a)Over 5,000 years ago.

b)Over 10,000 years ago.

c)Over 100 years ago.

2.What sea covered the land bridge?

a)The North Sea.

b)The Atlantic Ocean.

c)The Bering Sea.

3.What were Alaska's native peoples?

a)The Inuit and Aleuts.

b)The Plain Indians.

c)The Mayas.

4.In what traditional way do modern Inuit (Eskimos) sometimes travel?

a)By dogsled and kayak.

b)On skis and sledges.

c)By car.

5How are Inuit's houses called?

a)Tepees.

b)Igloos.

c)Shelters.

II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1.Подання нового лексичного матеріалу. Впр. 1 (с. 166)

T: Match the words below with the pictures. Use the vocabulary to help you.

Учні співвідносять малюнки на с. 166 із поданими словами. Якщо необхідно, учні можуть використати словник.

2.Подання тексту для читання. Впр. 2 (с. 166).

1) Етап підготовки до читання.

Бесіда в режимі Т-Р-Р-Р.

Т: What do you know about American Indians?

 Where did they live?

What did they eat?

 What did they do for living?

2)Етап читання.

T: Let's read and find the sentences that describe the Indian lifestyle.

Учні самостійно читають текст, знаходять і зачитують речення, що описують умовuжиття індіанців.

3)Етап перевірки розуміння змісту тексту. Впр. З (с. 167).

Учнi самостійно в зошитах складають три правильні та три неправильні твердження за текстом вправи 2 (с. 166). Після цього вони працюють у парах: читають один одному твердження, погоджуються з правильними та виправляють неправильні.

3. Активізація мовленнєвих зразків. Впр. 4 (с. 167).

Учитель розподіляє клас на дві команди. Кожна команда протягом 10 хвилин повинна скласти якомога більше речень, використовуючи подані слова. За кожне правильно складене речення команда отримує 1 бал. Перемагає команда з найбільшою кількістю балів.

4. Повторення граматичного матеріалу: теперішні та минулі часи дієслів. Впр. 5 (с. 167).

Учні заповнюють пропуски в тексті вправи відповідною часовою формою поданих дієслів і ланцюжком читають текст.

III.ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework1. Домашнє завдання.

  1.                   письмово.
  2.                   усно.

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі Т-Р1-Р2-Р3.

 

Т: What was the topic of our lesson today? What have you learned to speak about?

Let's remember the words we've learned today.Учні називають слова, які вони вивчили на уроці, а вчитель записує їх на дошці.