МОП – Міжнародна організація праці

Про матеріал
Заснована Міжнародна організація МОП в 2019 році на підставі Версальського мирного договору, в якості структурного підрозділу Лігії Націй, а 1946 року – як перша спеціалізована установа Організації Об'єднаних Націй З 1920 року штаб – квартира організації – Міжнародне бюро праці (МБП), розташована в Женеві (Швейцарія).
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Україна в умовах Євроінтеграції

Номер слайду 2

Ще в античні часи поставали питання охорони праці. Вивчав умови праці(384 -322 рр. до РХ)(460 – 377 рр. РХ)Звернув увагу на шкідливий вплив впливу, який утворюється при видобуванні руди, на організм рудокопів. Аристотель. Гіппократ

Номер слайду 3

Наприклад, у Німеччині за часів Бісмарка (90 - ті роки ХІХ століття) буливстановленні компенсації працівникам, які втратили працездатність на виробництві, чим було започатковано систему соціального страхування від нещасних випадків на виробництві. Ця система до теперішнього часу є взірцем для багатьох країн!

Номер слайду 4

МОП – Міжнародна організація праціНа сьогоднішній день учасниками МОП є 187 держав. МОП займається питаннями трудових відносин. Україна є членом МОП з 1954 року.

Номер слайду 5

Заснована Міжнародна організація МОП в 2019 році на підставі Версальськогомирного договору, в якості структурного підрозділу Лігії Націй, а 1946 року – як перша спеціалізована установа Організації Об'єднаних Націй. З 1920 року штаб – квартира організації – Міжнародне бюро праці (МБП), розташована в Женеві (Швейцарія).

Номер слайду 6

Генеральні директора Міжнародної організації праціПерший генеральний директор і один з основних ініціаторів створення – французький політичний діяч. Альбер Тома(1919 – 1932)Гай Райдер(2012 – по сьогоднішній день)

Номер слайду 7

Головні задачи. Міжнародної організації праціВиняткова особливість МОП - це її тристороння структура: в діяльності Організації на рівних засадах беруть участь представники урядів, організацій працівників і роботодавців усіх країн – членів МОП .

Номер слайду 8

До основних напрямів МОП належать:участь у міжнародно – правовому регулюванні праці шляхом розробки та ухвалення нормативних актів з питань умов праці й життя працівників;розробка та реалізація міжнародних цільових програм, спрямованих на вирішення важливих соціально – трудових проблем (зайнятість, умови праці);надання допомоги державам – членам МОП у вдосконаленні національного трудового законодавства.

pptx
Додано
31 жовтня
Переглядів
46
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку