МАТЕМАТИКА
Тема: Письмове ділення трицифрового числа на двоцифрове (коли частка — двоцифрове число). Розв’язування задач за допомогою рівнянь
Мета. Вчити письмовому діленню трицифрового числа на двоцифрове, розв’язувати задачі.
Розвивати вміння читати і записувати математичні вирази, аналізувати текст задачі, обґрунтовувати спосіб розв’язання задачі.
Кор. мета: розвивати логічне мислення, пам’ять, орієнтування в малому просторі, увагу.
Виховувати вміння комунікації з іншими, охайність.
Обладнання: дидактичні картки, фішки.
Хід уроку
|
|
|
І. Організація класу |
|
|
ІІ. Актуалізація знань учнів |
«Гра «Яка команда перша?» (табличне множення) |
|
ІІІ, Мотивація навчальної діяльності |
Необхідність вивчення теми С. №355 (усно) |
Хв. каліграфії |
ІV. Оголошення теми та мети уроку |
Письмове ділення трицифрового числа на двоцифрове (коли частка — двоцифрове число). Розв’язування задач за допомогою рівнянь
|
|
V. Практичне виконання завдань уроку |
1. Пояснення вчителя |
|
|
2. Обчислення виразів письмово |
С.58, №357 (1,2 колективно; 3- коментовано, 4-самостійно) |
Фізкультхвилинка |
Комплекс вправ за вчителем |
|
VІ. Закріплення |
Робота в парах 1.Розв’язування задач
|
№ 358
|
Гімнастика для очей |
|
Розподіл на групи |
|
Складання короткого запису групами 2. Розв’язування задачі
|
№ 359 Було- 32 б. – 288 л Відправили- 12 б. - ? л Решта - ? л Розвязання
Відповідь: 180 літрів молока. |
Цікаві завдання |
№354 Індив. завдання (6 учнів) |
|
Рефлексія |
|
|
Д/з |
С.58, № 360, № 361 |
|