Тема уроку: Моя сім’я
Цілі уроку: повторити лексичні одиниці теми, активізувати вживання
займенників , практикувати навички зорового сприйняття на усної взаємодії
● розвивати комунікативні здібності учнів, розвивати навички монологічного
мовлення, розвивати пізнавальний інтерес до предмету
● виховувати дисципліну, повагу до однокласників
Обладнання: підручник Prepare 5 , аудіододаток, робочий зошит, комп’ютер, відеоматеріали Youtube, картки з текстом
Очікувані результати: здобувачі уміють розповідати про свою сім`ю з використанням займенників та форм дієслова to be
Тип уроку: урок вивчення нового матеріалу та застосування набутих вмінь
та навичок (комбінований).
Хід уроку
І. Підготовча частина уроку
1. Привітання, повідомлення теми і мети уроку.
- відео руханка « Greeting song » https://www.youtube.com/watch?v=03XgDWozJOw
- опитування в колі How are you today?
2. Введення в іншомовну атмосферу.
- Повторення та активізація ЛО до теми «My Family», перегляд відео https://www.youtube.com/watch?v=P15rsMVtiFQ, робота над заповненням таблиці:
He |
She |
|
mother |
grandfather |
|
|
daughter |
|
|
uncle |
|
|
sister |
cousin |
|
- Створення Mind Map My family
ІІ. Основна частина уроку
1. Опрацювання нового матеріалу, робота з підручником
- Вправа 1 с. 14
- Вправа 2 с. 14
- Вправа 3 с. 14
- Вправа 4 с. 14
2 Фізкультхвилинка. Руханка «Baby shark» https://www.youtube.com/watch?v=jJEQG4xX5EM
3. Первинне закріплення лексичного матеріалу
- Робота з картками:
- усні розповіді учнів про свою сім’ю по зразку
- виконання вправи за покликанням: https://www.liveworksheets.com/worksheets/en/English_as_a_Second_Language_(ESL)/The_family/Family_member_an2033244ni
- повторення форм дієслова to be
- виконання вправи за покликанням:
ІІІ. Заключна частина уроку
Впр.3, 4 с. 15, РЗ Впр 1,2,3 , с. 12