Визначні місця Лондона.

Про матеріал
Ознайомити з новим лексичним матеріалом теми; повторити назви визначних місць Лондона; навчати порівнювати об'єкти, використовуючи конструкціюas…as/notas…as; навчати спілкування за темою; продовжувати формувати навички читання; розвивати ерудицію учнів; виховувати інтерес до культури та історії британського народу.
Перегляд файлу

 

План-конспект уроку

з англійської мови

для 7 класу

Урок № 83

Тема.  Визначні місця Лондона.

Мета:  Ознайомити з новим лексичним матеріалом теми; повторити назви  визначних місць Лондона; навчати порівнювати об'єкти, використовуючи  конструкціюasas/notasas; навчати спілкування за темою; продовжувати формувати навички читання; розвивати ерудицію учнів; виховувати інтерес до культури та історії британського народу.

Обладнання:  підручник, робочий зошит. картки для роботи в парах

ХІД УРОКУ

І.ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯПЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 1.Привітання.

Т: Good morning, children! How are you getting on ?

Рs: We are very well, thank you!

  1. .Повідомлення теми та мети уроку.

 Т Today we'll continue speaking about shopping and money. Besides  you'll  read and  practise the dialogue about buying a pet.

3.Перевірка домашнього завдання.

Для перевірки цього завдання вчитель збирає зошити наприкінці уроку.

4.Уведення в іншомовну атмосферу.

Виконання завдання на картках.

Учитель роздає картки з текстом, у якому пропущено частину інформації.

Учні в парах ставлять один одному запитання та доповнюють речення. Після виконання завдання учні ланцюжком читають доповнений текст.

 

CardА

Askyourpartnerandcompletethetext.

The United Kingdom have many big___________________ But none іs as

big and important as London.

 When you're in London, don't forget to visit Buckingham Palace. That's where

the ____________ lives most ofthe year. It has about 600 rooms, but you'll see only state rooms where the queen entertains guests. In the morning, a colourful  ceremony called «changing of the guard* takes place in the palace court­yard. One group of palace guards _______________ off duty and an­other troop arrives to replace them. Be sure to visit Westminster Abbey, oneof Britain's famous   ___________                 ___._The nation's kings and queens are crowned here. Many rulers and famous citizens are buried here. There are also monuments to

political figures and _______________. The Houses of Parliament are along the

River_______________, nearWestminster Abbey. This is where the government meets. Look up to see theclock tower with________________________, London's famous bell that rings every hour.For a good view of London, take a ride in the London Eye. This enormous wheeltakes you                                feet

(185 metres) above the London skyline. But don't be afraid to fall down the compartments in the London Eye are closed.

Card В

Ask your partner and complete the text.

The United Kingdom has many big cities. But none is as big" and important as London.When you're in London, don't forget to visit              ______________.

That's where the queen lives most of theyear. It has about    rooms, but you'll see only state rooms where the queen entertains guests. In the morning, a colorful ceremony called                                            “takes place in the

palace courtyard. One group of palace I guards marches off duty and another  troop arrives to replace them. Be sure to visit Westminster Abbey, one I of Britain's famous churches. The na­tions                                       and queensare crowned here. Many rulers and I famous citizens are buried here. There are  also monuments to political figures and  poets.The Houses of Parliament are along theRiver Thames, near                           . This is where the government meets. Look up to see the clock tower with Big Ben,London's famous                            that rings every hour. For a good view of London, take a ride in the London Eye. This enormous wheel takes you 443 feet (135 metres) above the London skyline. But don't be afraid to fall down the compartments in the                                 are closed.

 

II.ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Подання тексту для читання. Впр. 2 (с. 140).

 1) Етап підготовки до читання.

а) Впр. 1 (е. 140).

Учні в парах складають запитання один для одного, використовуючи лексичний ма­теріал, поданий у вправі; потім по черзі запитують один одного тa дaють ві­дповіді.

 

б) Презентація нового лексичного матеріалу теми.

Учні отримують картки, на яких — нові слова тексту та два варіанти їхнього пере­кладу. Завдання учнів — вибрати правильний варіант слів і словосполучень. Потім вони по черзі називають слова з перекладом та записують у словнички. Учитель перевіряє правильність виконання завдання.

Read and choose the correct translation.Circle It.

1) to defeat

 

а) перемагати

b) програвати

2) seat

 

а) будівля

b) місце

3) to weigh

 

а) вимірювати

b) важити

4) tomb

 

а)могила

b) палац

5) to date back

 

а) повертатися

b) датуватися

6) magnificent

 

а) чарівний

b) відомий

2)Етап читання.

T: Let's read and translate the text.

Учні ланцюжком читають і перекладають текст.

 

3)Етап перевірки розуміння змісту тексту.

а) Впр. З (с. 140).

Учні розташовують речення вправи у правильній послідовності, потім читають їх ланцюжком.

 

б) Гра «Correct Your Friend».

Учні працюють у парах: по черзі висловлюють неправильні твердження за текстомвпр. 2 та виправляють один одного.

Р,: There are no historical landmarks in London.

P2: That's not right. London is full of historical landmarks. People who visit London for the first time usually start their trip from the Tower of London. Р,: No, you are wrong. People who visit London for the first time usually start their trip from the Trafalgar Square etc.

2. Подання й активізація граматичного матеріалу: конструкція  as...as/notas... as.

1) Бесіда з учнями.

Т:Look at the Grammar Lab box on page 141. When do we use the construction   as…  as? Give an example. When do we use the construction not as... as? Give an example.

2)Впр. 4 (c. 141).

Учні в парах порівнюють об'єкти, зображені на малюнках на с. 141, використовуючи конструкцію аs /not as... as.

3)Впр. 5 (с. 141).

Учні письмово, в зошитах, складають речення, порівнюючи будівлі та міста за до­помогою конструкціїasas  /notasas.

III.ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework1. Домашнє завдання.

  1.                                              письмово,  усно.

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

1)Бесіда в режимі Т-^Р^Р^Р.

Т: What was the topic of our lesson today? What have you learned to speak about? Учні по черзі дають відповіді на запитання.

2)Гра «London Sights».

Учні у швидкому темпі, ланцюжком, називають визначні місця Лондона. Той, хто не може назвати слова, виходить із гри.