Розробка уроку на тему «Здібності школярів.»

Про матеріал
ознайомити з новим лексичним матеріалом за темою; продовжувати формувати навички аудіюваня; навчати складати монологічні повідомлення за темою; удосконалювати техніку читання; виховувати позитивне ставлення до школи до навчання; виховувати інтерес до навчання.
Перегляд файлу

План-конспект уроку

з англійської мови

для 6 класу

Урок № 86

Тема:  Здібності школярів.

Мета:  ознайомити з новим лексичним матеріалом за темою; продовжувати формувати навички аудіюваня; навчати складати монологічні повідомлення за темою; удосконалювати техніку читання; виховувати позитивне ставлення до школи до навчання; виховувати інтерес до навчання.

Обладнання: підручник, робочий зошит, картки для роботи в парах.

ХІД УРОКУ

І.ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

1.Привітання.

Т: How еге you today?

Ps. We ere Пне, thank you!

2.Повідомлений теми та мети уроку.

Т: Today we'll continue our talk about shopping thins you can  buy in shops and different kind of store. You'll revise the vocabulary  on the topic in dialogues, games and exercises.

3.Перевірка домашнього завдання.

РЗ, впр. 1 (с. 80).

Учитель просить двох трьох учнів прочитати складений ними текст листа, НАПРИКІНЦІ уроку збирає на перевірку робочі зошити.

4.Уведення в іншомовну атмосферу.

Т: Listen to the rhyme and match the children's names with their Intelligences. Учні слухають текст вірша і виконують завдання Ш картках (ПО); поєднують Імена дітей із їхніми вміннями. Після цього вони відповідають на запитання вчителя. Т: What are the children good at/interested in7

Who is a marvelous singer/fabulous dancer etc?

What about you?

 What are you good at/interested in?

Потім учні хором повторюють текст вірша за вчителем (інформація на квртках слугує підказкою). Троє-четверо учнів, за бажанням, декламують siptu.

THEIRMANYINTELLIGENCES

Не lagoodatwriting.

His  name is Danny.

8he in good at drawing.

Her name іs Annie.

He is a marvelous singer.

His name is Bill.

She is a fabulous dancer

Her name is JUL

He is interested in nature.

His name is Larry.

She is good with numbers.

Her name is Sherri.

She is an excellent sportsman.

Her name is Sandy.

He is a brilliant leader.

His name is Andy.

Match the children's names with their intelligences.

Singing      Annie

Writing      Jill

Drawing      Sandy

Dancing      Bill

Numbers     Larry

Nature      Andy

Sports      Danny

qualities of a leader    Sherry

 

II.ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

Presenting1. Подання лексичного матеріалу.

1) Бесіда в режимі T->P1->P2->P3

Т: Look at the table on page 146 (exercise 1). What does it mean to be word/space etc strong?

2)Впр. la (c. 146).

T: What are your intelligences?

 What can you do best?

 What are you strong in?

Учні по черзі розповідають про те, що вони вміють і що їм подобається робити.

3)Впр. lb(с, 146).

Учні працюють у парах. Запитують співрозмовника про його здібності та роблять відповідні висновки.

Р,: Olena likes playing the piano. She is music strong etc.

Reading2. Подання тексту для читання. Впр. 2 (с. 146).

1)Етап підготовки до читання.

 Бесіда в режимі Т-Р-Р-Р.

Т: Look at the picture on page 146. This is a photo of Howard Gardner who is famous for his ideas about our many intelligences.

 What do you think of this man?

 What can you tell about his features of character?

Учні ланцюжком відповідають.

2)Етап читання.

Т: Let's read the text now and learn about Howard Gardner's ideas.

Учні по черзі читають і перекладають текст.

3)Етап перевірки розуміння змісту тексту.

а)Робота в парах.

Т: Make up three questions to the text and ask your partner.

Учні письмово складають по три запитання до тексту, потім ставлять ці запитання своєму співрозмовникові та відповідають на його запитання.

б)Впр. З (с. 147).

Учні ланцюжком читають речення, обираючи правильний варіант їхніх закінчень.

3. Активізація мовленнєвих зразків.

 1) Впр. 4 (с. 147).

Т: Look at the pictures on page 147.

Do you know these people?

 What are they famous for?

Which of them are living now?

 Which of them lived many years ago?

 What are their intelligences?

Учні відповідають на запитання вчителя.

 2) РЗ, впр. 2 (с. 82).

Учні відповідають на запитання алгоритму та, слідуючи за стрілочками, отримують результати стосовно того, наскільки вони здібні до вивчення іноземних мов. Потім відповідають на запитання вчителя та висловлюють свою згоду з результатом тесту. Т: What should a person do to be a good language learner? What bothers you in learn­ing a foreign language? What can you change to become a good language learner?

III.ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

1.Домашнє завдання.

1)РЗ, впр. 1 (с. 81), письмово.

2)Впр. 5 (с. 147), письмово.

2.Підведення підсумків уроку.

Т: Let's remember again the different intelligences.

Учні називають рівні категорії вмінь, а вчитель записує їх на дошці. Т: Which of you are word/Maths/space etc strong?  Raise your hands! Well, what are most of you/many/some of you/none of you strong?

 

 

 

 

doc
Додано
8 травня 2020
Переглядів
294
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку