28 січня о 18:00Вебінар: Як організувати ефективну роботу над помилками на уроках української мови
Новини

Інтегральні ігри на уроках, виховних годинах та батьківських зборах

Фасилітаційні сесії, інтегральні ігри, кругла методика… Невже ці складні терміни дійсно необхідні у переповненому новітніми прийомами сучасному освітньому процесі? Дізнатися можна тільки з власного досвіду!

Порозуміння, горизонтальне спілкування, екологічна й ефективна комунікація між учнями, батьками, вчителями – все це наслідки застосування інтегральних ігор у роботі. Інтегральні ігри – універсальна об’єднувальна методика, що допомагає налагодити та якісно покращити стосунки між людьми. При чому не тільки у взаєминах учитель-учень, але й між викладачами та батьками і, звісно, між школярами!

Як спілкуватися, щоб чути один одного, швидко домовлятися, вирішувати спільні задачі і досягати порозуміння? Дізнатися про це можна 4 червня о 18:00 на вебінарі «Інтегральні ігри в роботі вчителя-предметника та класного керівника», що проведе Батура Юлія.

Про що поговоримо? Про круглу методику, ціль та вимоги до інтегральних ігор, їх класифікацію, приклади та, звичайно, – застосування в освітньому процесі!

Підписуйтесь на нас у Telegram https://t.me/naurok
Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
Поширити у соціальних мережах
facebook viber telegram Twitter