Новини

Національний музей літератури України запрошує до спілкування з письменницею Лесею Ворониною

Уже зовсім скоро День української писемності та мови. Національний музей літератури України пропонує відзначити його особливо і запрошує всіх охочих 10 листопада о 15:00 приєднатися до відкритого онлайн-діалогу з письменницею, журналісткою Лесею Ворониною.

Ви відвідаєте цікаву віртуальну екскурсію ювілейною виставкою «Таємниці книжкової полиці», під час якої вам відкриються неймовірні секрети представлених книг. А потім візьмете участь в обговоренні важливих тенденцій сучасної дитячої літератури. До розмови долучаться відомі українські художники Катерина та Володимир Штанки, які проілюстрували більшість книг Лесі Ворониної.

Маєте запитання до авторки? Неодмінно поставте їх до 5 листопада в анкеті за посиланням. Ви обов'язково отримаєте відповідь!

Також на учасників зустрічі очікує приємний сюрприз: бліц-розіграш книги Лесі Ворониної із серії «ТТБ» з автографами письменниці та художника-ілюстратора (розіграш проходитиме за підтримки видавництва «Знання»)! 

Інформаційним партнером заходу виступає Освітній проєкт «На Урок».

Зверніть увагу: ювілейна літературно-мистецька виставка «Таємниці книжкової полиці» (книги Лесі Ворониної та ілюстрації до них Катерини та Володимира Штанків) триватиме впродовж листопада. Ознайомитися з ексклюзивним коментарем Лесі Ворониною до виставки можна за посиланням

Підписуйтесь на нас у Telegram https://t.me/naurok
Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
Поширити у соціальних мережах
facebook viber telegram Twitter