Статистика, результати Інтернет-олімпіади та подарунки переможцям.

З 26 березня по 29 квітня тривала І Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок». Учні з усієї України могли спробувати свої сили в 6 предметних олімпіадах: українська мова та література, англійська мова, математика, інформатика, біологія та предмети початкової школи.

Результати вже оприлюднено. Учні можуть зайти до свої кабінетів, аби дізнатися своє місце у рейтингу. Для вчителів вже доступні результати по класу, школі, місту, області та Україні. Більш детальна інформація на сторінці Результати.

Педагоги та учні вже можуть завантажити свідоцтва, дипломи та сертифікати учасників та переможців. Вчителі знайдуть документи на сторінці заявок, учні – в особистих кабінетах.

Для формування більш об'єктивного рейтингу результатів ми провели додаткову аналітичну роботу. Проаналізувавши результати 257 тисяч учасників, їх час, витрачений на виконання завдань, ми виявили певну кількість неоднозначних випадків. Зокрема, нетипова швидкість виконання завдань учнями у порівнянні з результатами однолітків з усієї України (наприклад, дитина проходить олімпіаду за 2 хвилини, коли за віковими можливостями їй цього часу не вистачить навіть на прочитання завдань).

Ми звернулись до методистів, які надали консультації щодо реальних можливостей школярів з 1 по 11 клас. Уся отримана шляхом аналізу та консультацій інформація дозволила встановити реальний часовий поріг для виконання олімпіадних завдань з кожного предмету для кожної вікової групи. На основі цих даних було скореговано рейтингову таблицю.

У жодному випадку ми не применшуємо рівень знань учнів, але аномальна швидкість виконання завдань викликає сумніви, що обійшлося без сторонньої допомоги. Учасники, виключені з рейтингу, все одно отримають Дипломи відповідного рівня.

Також ми виключили результати учасників, які реєструвались двічі на один і той самий предмет. Їх другий результат не береться до уваги, у рейтинговій таблиці враховано лише перший.

Трохи статистики:

 • Олімпіадні завдання виконали 257 896 учнів.
 • Учасники з 4201 шкіл.
 • В олімпіаді брали участь школярі з усіх областей. Найактивніші – Донецька (14,2%), Дніпропетровська (10%), Запорізька (9,4%), Полтавська (7,7%) та Харківська області.
 • Найпопулярніший предмет – Інформатика. Завдання виконали 73 877 учасників.
 • Найбільше заявок для участі в олімпіадах для 6 класу – 32 144.
 • Кількість запитів у службу підтримки – 1753 та більш ніж 5000 листів, не враховуючи запитань у соціальних мережах.

Також ми сформували рейтинги найактивніших шкіл та закладів, чиї учні набрали найвищий середній бал за результатами олімпіади. Ці 10 шкіл отримають особливі подарунки від освітнього проекту «На Урок» та партнерів інтернет-олімпіад – компанії НАВІГАТОР КОРПОРЕЙШН та Impression Electronics. Подарунками являються фірмові набори «На Урок» та спеціальні набори від партнерів.


Залишайтесь з нами. Восени буде нова сесія олімпіад, організовуючи яку ми врахуємо побажання педагогів та батьків. Також для учнів ми створимо більше можливостей проявити себе.

Ще одна приємна новина – найближчим часом ми оголосимо одразу про декілька конкурсів для вчителів з цінними призами. Слідкуйте за новинами!

Більше деталей про перебіг олімпіади, розбір найцікавіших завдань, цікаві анонси та відповіді на найпоширеніші питання ви отримаєте на вебінарі, який відбудеться 4 травня о 17.00.

Підписуйтесь на нас у Telegram https://t.me/naurok
Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
Поширити у соціальних мережах
facebook viber telegram Twitter
Коментарі

Щоб залишити свій коментар, необхідно зареєструватись.

 1. Рязанцева Елена
  Добрий день, шановні колеги! Другий день поспіль пишу Вам про те, що моя дитина пройшла САМОСТІЙНО олімпіаду з математики(4 клас) за 5 хв 35с. Ви не зарахували його результат,тому що ШВИДКО (на Вашу думку). Але переможець, який посів 1 місце пройшов за 6 хв. Хіба це велика різниця в часі???? Мій син САМОСТІЙНО впорався із завданнями! Дуже прикро, що така НЕСПРАВЕДЛИВІСТЬ до підведення підсумків!!!!
 2. Крук Людмила
  Різниця в секунді (1 місце - 3:52 і 2 місце - 3:53). Аномальна швидкість.
 3. Вєртікова Альона Володимирівна
  Доброго дня. Я взагали не знайшла у списку двох дітей які отримали 100 та 86 балів. До речі, один зних проходив у школі при вчителях. Прикро за дітей. Чи з'явиться у них бажання взяти участь у наступній олімпіаді?....
 4. Бєлкіна Тетяна Володимирівна
  Як отримати сертифікат для вчителя по результатам, а також для учнів
  • Цукор Любов Володимирівна
   Доброго дня. Вчителю для скачування доступні всі документи (і свої, і дітей) усередині заявки. Діти також можуть завантажити собі Дипломи та Сертифікати безпосередньо з кабінету учасника.
 5. Возна Світлана Анатоліївна
  Мені дуже прикро, що багатьох моїх учнів виключили з рейтингової таблиці тільки через нібито швидкий час проходження, хоча вони проходили в школі при вчителеві та інших учасниках і кудись глянути не було б просто часу. Крім того, я вважаю, і часові критерії потрібно оголошувати перед початком олімпіади. Взагалі така неоднозначніст ьу результатах...Одна з моїх учениць на районному рівні зайняла 1 місце, а їй лише зараховано просто як учасника...Хто захоче далі брати участь у таких сумнівних олімпіадах? Ми точно для себе зробили висновки. Поки що одне розчарування.
 6. Глинка Наталія Дмитрівна
  За кілька хвилин дитина не зможе прочитати всі 15 задач, а треба ще розв'язати та відповісти. Я вважаю, що це "заслуга" вчителів.
 7. Фурсенко Людмила
  Фурсенко Людмила Миколаївна
  Добрий вечір,шановні організатори! З невідомої причини я взагалі не знайшла у списках 2 учнів. Чи не могли б ви пояснити чому? Щиро вдячна вам за розуміння.
 8. Зайкіна Наталія Василівна
  Шановні організатори! Зробіть поправку в назві закладу, додайте № 17 ОНВК, я не можу скачати такі дипломи...це не повна назва. Вибачте, не доглянула.
 9. Жилєнков Даніїл Юрійович
  Шановні колеги, вважаю, що не треба судити організаторів дуже суворо. Це тільки перша олімпіада, до того ж безкоштовна і готували її досить швидко. Думаю, що всі побажання будуть враховані під час проведення наступної олімпіади. Якщо чесно, то всі діти були дуже задоволені, що мали змогу прийняти участь. В мене прийняли участь 100% учнів. Всі отримати дипломи (на відміну від звичайних олімпіад, де грамоту за призове місце отримуєш через півроку, а про інших і взагалі мова не йде). Вчитель проаналізував помилки. А рейтинг то вже діло десяте. Головне, привернути увагу учнів до навчання різними способами та дати можливість всім учням спробувати свої сили. Дякую організаторам за роботу. Натхнення та успіхів.
  • Цукор Любов Володимирівна
   Дякуємо на доброму слові. І дякую, що настільки точно описали наші прагнення. Ми робимо висновки, аналізуємо помилки, щоб восени представити оновлений формат наших олімпіад. Залишайтесь з нами.
 10. Дятленко Надія Анатоліївна
  Хочу теж підтримати організаторів і подякувати. Так, звісно, що не все було ідеально. І учням, і вчителям ще треба навчатися академічній доброчесності. Але, я думаю, що згодом це увійде в звичку. Такий формат олімпіади мені дуже сподобався, і моїм студентам також. Жодному з них не допомагала, а обговорювали проблемні завдання тільки після того, як всі отримали свій результат. З нетерпінням чекатимемо нових олімпіад і конкурсів. Всім успіхів і здоров'я!
  • Цукор Любов Володимирівна
   Дякуємо на доброму слові. Ми робимо висновки, аналізуємо помилки, щоб восени представити оновлений формат наших олімпіад. Залишайтесь з нами.
 11. Бугай Любов
  Доброго дня! Як отримати сертифікат для учнів по результатах, а також для вчителя? Дякую!
 12. Голубенко Світлана Дмитрівна
  Щиро дякуємо за цікаві завдання. Задоволені і учні, і вчителі.
 13. Горностаєва Людмила Олексіївна
  Шановні організатори олімпіади, прошу внести поправку до сертифікатів про підготовку учасників та переможця з латиниці на Горностаєва Людмила Олексіївна. Дякую
 14. Столевич Іван Васильович
  Щира подяка організаторам, чекаємо наступної олімпіади.
 15. Молодиченко Катерина Дмитрівна
  Доброго дня. При поданні заявок висвітлювалася стара назва нашої школи Володарсько-Волинкський НВК "ДНЗ-ЗНЗ І-ІІІ ступенів" №1, а район по новій назві Хорошівський (смт.Володарськ-Волинський перейменовано на смт.Хорошів). Назва школи вже два роки змінена на Хорошівський НВК "ДНЗ-ЗНЗ І-ІІІ ступенів" №1. Чи можна змінити назву школи на сертифікатах?
 16. Крук Людмила
  Чи можна змінити назву школи Великодимерський НВО на ВЕЛИКОДИМЕРСЬКЕ НВО?
 17. Воскобойник Людмила Іванівна
  Дякую організаторам. Діти із задоволенням взяли участь в олімпіаді. Завдання відповідали шкільній програмі. Формат проведення олімпіади дуже сподобався учням.
 18. Sivolgina Olga
  Не можу знайти результати свого класу. Як роздрукувати сертифікати дітям?
  • Наливайко Анастасія Юріївна
   ​Доброго дня! Пані Ольго, для перегляду результатів переходите за посиланням https://naurok.com.ua/manage/bids , обираєте відповідну заявку, тиснете на кнопку "Нагороди". Після цього відкриваєте вкладку "Результати класу". Відкриється табличка з переліком учнів класу та результатами кожного, тут же напроти кожного прізвища містяться посилання на диплом кожного учня.
 19. Коваль Юлія Романівна
  Доброго дня! Шановні організатори, зробіть, будь ласка, схожу олімпіаду з історії.
 20. Петрів Олена
  Доброго дня! Хочу подякувати організаторам олімпіади за надану дітям можливість випробувати свої сили . Мої учні отримали дипломи в електронному варіанті та замовили преміум пакети . Хочу дізнатися коли ми зможемо їх отримати?
 21. Версетилова Татьяна
  Доброго дня.Моя дитина приймала участь у олімпіаді з українскої мови і як бонус ми замовили платний пакет заохочувальних подарунків:

  Учеба: Osvitnij proekt, ID платежа 676478407−95.00 грн 16 апреля була оплата, але нічого так і не отримали...
 22. Бізюк Олена Степанівна
  Доброго дня! Я не знаходжу сертифікат для вчителя
 23. Голик Іван Петрович
  Доброго дня! Дякую за підготовлену олімпіаду, за можливість дітей перевірити себе, свої знання. Це не перша он-лайн олімпіада для моїх учнів, але як для мене це одна з найкращих по організації та підведенню підсумків. Тільки одна учениця набрала 100 балів (але 16 хв). Думаю для такого типу олімпіад не так важливо яке ти місце посів. Важливо - я це зробив САМ!!! (Адже за 2 хвилини прочитати всі запитання і набрати тільки відповідь - це не реально) В кожного своя мета в олімпіаді. А з часом треба щось робити, адже обдурюємо самі себе. Одна пропозиція - для віртуозів читання зробити очний тест на техніку читання. а саме: хто вкладеться в половину відведеного для олімпіади час, того включити оцінювати. Проїзд, проживання, харчування за рахунок учасника. Думаю тоді час зміниться?! Дякую за матеріали олімпіад. Все скачується і друкується. Чекаю на осінню олімпіаду.
 24. Марченко Ганна Вадимівна
  Дуже чекаємо на подарунки, котрі були оплачені. Як узнати коли їх отримаємо?
  • Цукор Любов Володимирівна
   Доброго дня. Усі замовлення з доставкою на відділення Укрпошти ми вже запакували та відправили. Тепер чекаємо, поки Нова пошта оформить відправлення. Нагадуємо, що відправка планувалась від початку до 25 травня.
 25. Виноградова Людмила Анатоліївна
  Доброго дня. Починати завжди важко, вгодити всім неможливо. Буде багато запитань без відповідей. Як писалося вище колегами "І учням, і вчителям ще треба навчатися академічній доброчесності". Організаторам дякую, щиро сподіваюся, що інші предмети також будуть у переліку олімпіади.
 26. Play Mr_NaGiBaToR
  Найгірша олімпіада усіх часів...
  На запитання, чому мене нема у рейтингу олімпіади з інформатики, відповіли, що виконав завдання занадто швидко. Звісно, дитина, яка вже частково знає C++, не може виконати такі прості завдання за 2:38. Звісно, якщо я читаю більше ніж 400 слів у хвилину, я не встигну прочитати ваші завдання. Навіть коли у більшості учнів такий результат, краще не вибачитися і виправитися, а ігнорувати проблему.
  Можна було хоча б провести відеобесіду з запитаннями, але ні, краще казати, що ви шахрували.
  • Цукор Любов Володимирівна
   Дякую за Вашу оцінку. Ви б хоч назвалися. Ми провели вебінар, де пояснили свою позицію та розказали про причини встановлення таких меж. І таких учнів була не більшість, а лише 3% усіх учасників. Успіху, аноніме.
 27. Старєнкова Вікторія
  Скажіть будь ласка-як закачати диплом???????
 28. Beiba Khrystyna
  Дитині не відкриваються завдання олімпіади. Немає кнопки «взяти участь»
 29. Бєльська Тетяна Вікторівна
  Доброго дня.Маю технічну проблему .Варто обговорити її напевно в телефоному режимі так як вже протягом тиждня відповіді не отримала.Щиро вдячна за розуміння.
 30. Воробей Оксана Борисівна
  Вчора відкрили відповіді до завдань олімпіади. З інформатики у 15 завданні про одновимірний масив була введена неправильна відповідь:6. А мало би бути 8. Мій учень втратив бали у цьому завданні. Це нечесно.
 31. Литвиненко Надія
  Добрый вечер! Подскажите можно ли сейчас как-то распечатать дипломы детям за ноябрьскую олимпиаду.