Новини

Результати Всеукраїнського конкурсу для вчителів (лютневий етап)

Результати вчительського конкурсу за лютий: статистичні дані, предмети та імена переможців.

Не дивлячись на те, що лютий, традиційно – найхолодніший місяць року, у Всеукраїнському конкурсі для вчителів він виявився найгарячішим. Цього разу у конкурсі взяли участь 2341 педагога, які додали 6625 розробки! Загалом у конкурсі 138 переможців! Визнання у лютому отримали педагоги з 1023 освітніх закладів з усієї України.

Запрошуйте колег до участі, покращуйте результати та рейтинги своєї школи. Створюйте здорову конкуренцію, що базується саме на якості розробок, які публікуються.

Нагадуємо, що мета конкурсу – створити вільний простір обміну досвідом для вчителів на засадах взаємодопомоги, ввічливості та чесності. Бібліотека поповнюється новими розробками, кожен педагог має можливість ознайомитися з доробком колеги, поставити оцінку розробці. Також окремо створена функція виявлення плагіату, яка допоможе вилучати його з бібліотеки.

Традиційно у березні підготуємо та надішлемо подарунки для переможців. Будь ласка, перевірте, чи заповнені контакти у Вашому профілі. Оскільки ми використовуємо послугу SmartBox від Укрпошти, потрібні такі дані: ПІБ, контактний номер телефону, область, район, назва населеного пункту та його індекс.

Вітайте переможців у загальній та предметній номінаціях:

Загальна номінація

Алгебра

Англійська мова

Астрономія

Біологія

Всесвітня історія

Географія

Геометрія

Дошкільна освіта

Екологія

Економіка

Етика

 • Решетило Ірина Дмитрівна с. Цеценівка, Цеценівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"
 • Мех Наталія Богданівна Комунальний заклад Байковецька ЗОШ І-ІІ ст. Байковецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області
 • Юрчак Марта Михайлівна Тернопіль, Комунальний заклад Байковецька ЗОШ І-ІІ ст. Байковецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області

Зарубіжна література

Захист Вітчизни

Інформатика

Іспанська мова

Історія України

Класному керівникові

Літературне читання

Логопедія

Людина і світ

Математика

Мистецтво

Музичне мистецтво

Навчання грамоти

Німецька мова

Образотворче мистецтво

Основи здоров’я

Педагогіка

Позашкільна освіта

Польска мова

Правознавство

Природничі науки

Природознавство

Психологія

 • Гусак Алла Василівна Тернопільський НВК ШПЛ I-III ст №2
 • Полюхович Галина Петрівна село Будимля , Комунальний заклад Будимлянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Миляцької сільської ради Дубровицького району Рівненської області
 • Вдова Наталія Петрівна м. Лозова, Лозівська гімназія Лозівської міської ради Харківської області

Російська мова

Технології

Трудове навчання

Українська література

Українська мова

Фізика

Фізична культура

Французька мова

Хімія

Художня культура

Я у світі

Підписуйтесь на нас у Telegram https://t.me/naurok
Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
Поширити у соціальних мережах
facebook viber telegram Twitter
Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнському конкурсі для вчителів.
Коментарі

Щоб залишити свій коментар, необхідно зареєструватись.

 1. Крикун Галина Степанівна
  За результатами конкурсу за січень я зайняла ІІІ місце ще й отримала подарунки! Дуже вдячна організаторам конкурсу та колегам за високу оцінку моїм наробкам! Спасибі вам, шановні, за позитивні емоції, які я отримала! Конкурс надзвичайно цікавий та корисний для всіх нас! Бажаю колегам творчої наснаги, удачі, а організаторам конкурсу - всього найкращого!
 2. Олексієнко Жанна Михайлівна
  А я за ІІ місце у січневому конкурсі досі нічого не отримала...
 3. Івасюк Галина Іванівна
  Як отримати сeртифікат?
 4. Кольц Любов Михайлівна
  Матеріал додала.Сертифіката нема.
  • Цукор Любов
   Любове Михайлівно, доброго дня. Сертифікат генерується автоматично, тому Ви можете самостійно його скачати. Але у Вас не вказані школа та посада у профілі. Вкажіть ці дані і завантажте сертифікат https://naurok.com.ua/biblioteka/moe (під заголовком розробки з'явиться кнопка Отримати сертифікат).
 5. Тараненко Марина Сергіївна
  Доброго дня, чудова ідея проводити подібні конкурси і головне корисна для всіх. Я за підсумками лютого місяця зайняла ІІ місце. Щиро дякую організаторам. З нетерпінням чекаю на сувеніри. З задоволенням буду приймати участь далі і колег заохочувати.
 6. Гусак Алла Василівна
  Доброго дня. Скільки часу чекати на диплом переможця, бо дирекція хоче бачити все наочно. Дякую.
  • Цукор Любов
   Доброго дня! Відправка буде з 20 березня. Але, Алло Василівно, у Вас не вказано населений пункт у профілі. Виправте, будь ласка, щоб ми змогли зробити оперативну відправку. Зрозуміло, що Ви з Тернополя, але для роботи системи потрібно вказати місто. Дякую!
 7. Гусак Алла Василівна
  Дякую. Додала. Тепер все ок?
 8. Гусак Алла Василівна
  Дякую. Додала. Тепер все ок?
 9. Маркіна Ірина Геннадіївна
  Доброго дня ! Від імені працівників державного навчального закладу "Чортківське вище професійне училище" хочу подякувати Вам за організацію конкурсу. Наші педагоги активно долучаються до обміну досвідом на Вашому освітньому проекті. Але ми б просили Вас внести у список шкіл і професійно-технічні навчальні заклади, в номінаціях з предметів додати професійну підготовку.
  • Цукор Любов
   Дякуємо на доброму слові! І за активність. Ми порадилися з колегами. Ми радо додамо номінацію (аби додати навчальний заклад - напишіть нам). Але є одне але. Нас так просили додати ДНЗ, ми додали - але учасників обмаль, конкуренції жодної. Ми маємо бути упевненими в тому, що учасники від проф-тех навчальних закладів будуть завжди і будуть активними. Чи можете Ви посприяти тому, що ще декілька ПТНЗ братимуть участь у конкурсі?
   • Маркіна Ірина Геннадіївна
    Дуже вдячні Вам за підтримку прфесійно-технічної освіти. Із задоволенням звернимось до наших колег по Тернопільській області і думаємо, що вони скористаються вашим освітнім проектом та приймуть участь в конкурсі.
 10. Артем Персняк
  Доброго дня. Сайт чудовий! Проте, вважаю, що конкурс потрібно відмінити. Шановні пані та панове вчителі(не всі, звичайно, а окремі категорії) штучно накручують собі голоси. Цікаво подивитися по предметах, як у 2-3 місцях перелядів по 500-700, а в 1,4 30-40. Питання: це де ж стільки чоловік набралося, якщо в категорії всього чоловік 30-40? А скачувань???? Окремі учителі голосують за всіх своїх колег зі школи, є й таке "кукушка хвалит петуха, за то, что хвалит он кукушку. Є й плагіт, "тупо" скачаний з інтернету, одна пані виставила цілий посібник, що не помішало зайняти їй 2 місце. Розумію, за всім важко вслідкувати, проте йде штучне накручування голосів, що заважає цікавим розробкам перемогти. Це моя думка, можливо існує інша.
 11. Кострицька Зоя Анатоліївна
  Доброго дня. У лютому я отримала 2 місце, а сертифікат чи подарунок - ні))
  • Цукор Любов
   бо ми ще не відправляли). Традиційно відправка після 20 числа.
   Але! У вас не вказаний у профілі населений пункт та індекс. Куди ж ми відправимо?)
 12. Харламова Олена Євгеніївна
  Доброго вечора! У лютому перемогла у конкурсі. Хочеться отримати підтвердження цьому для атестації. Як це зробити? Профіль заповнила