Новини

Результати Всеукраїнського конкурсу для вчителів (лютневий етап)

Результати вчительського конкурсу за лютий: статистичні дані, предмети та імена переможців.

Не дивлячись на те, що лютий, традиційно – найхолодніший місяць року, у Всеукраїнському конкурсі для вчителів він виявився найгарячішим. Цього разу у конкурсі взяли участь 2341 педагога, які додали 6625 розробки! Загалом у конкурсі 138 переможців! Визнання у лютому отримали педагоги з 1023 освітніх закладів з усієї України.

Запрошуйте колег до участі, покращуйте результати та рейтинги своєї школи. Створюйте здорову конкуренцію, що базується саме на якості розробок, які публікуються.

Нагадуємо, що мета конкурсу – створити вільний простір обміну досвідом для вчителів на засадах взаємодопомоги, ввічливості та чесності. Бібліотека поповнюється новими розробками, кожен педагог має можливість ознайомитися з доробком колеги, поставити оцінку розробці. Також окремо створена функція виявлення плагіату, яка допоможе вилучати його з бібліотеки.

Традиційно у березні підготуємо та надішлемо подарунки для переможців. Будь ласка, перевірте, чи заповнені контакти у Вашому профілі. Оскільки ми використовуємо послугу SmartBox від Укрпошти, потрібні такі дані: ПІБ, контактний номер телефону, область, район, назва населеного пункту та його індекс.

Вітайте переможців у загальній та предметній номінаціях:

Загальна номінація

Алгебра

Англійська мова

Астрономія

Біологія

Всесвітня історія

Географія

Геометрія

Дошкільна освіта

Екологія

Економіка

Етика

 • Решетило Ірина Дмитрівна с. Цеценівка, Цеценівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"
 • Мех Наталія Богданівна Комунальний заклад Байковецька ЗОШ І-ІІ ст. Байковецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області
 • Юрчак Марта Михайлівна Тернопіль, Комунальний заклад Байковецька ЗОШ І-ІІ ст. Байковецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області

Зарубіжна література

Захист Вітчизни

Інформатика

Іспанська мова

Історія України

Класному керівникові

Літературне читання

Логопедія

Людина і світ

Математика

Мистецтво

Музичне мистецтво

Навчання грамоти

Німецька мова

Образотворче мистецтво

Основи здоров’я

Педагогіка

Позашкільна освіта

Польска мова

Правознавство

Природничі науки

Природознавство

Психологія

 • Гусак Алла Василівна Тернопільський НВК ШПЛ I-III ст №2
 • Полюхович Галина Петрівна село Будимля , Комунальний заклад Будимлянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Миляцької сільської ради Дубровицького району Рівненської області
 • Вдова Наталія Петрівна м. Лозова, Лозівська гімназія Лозівської міської ради Харківської області

Російська мова

Технології

Трудове навчання

Українська література

Українська мова

Фізика

Фізична культура

Французька мова

Хімія

Художня культура

Я у світі

Підписуйтесь на нас у Telegram https://t.me/naurok
Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
Поширити у соціальних мережах
facebook viber telegram Twitter
Коментарі

Щоб залишити свій коментар, необхідно зареєструватись.

 1. Крикун Галина Степанівна
  За результатами конкурсу за січень я зайняла ІІІ місце ще й отримала подарунки! Дуже вдячна організаторам конкурсу та колегам за високу оцінку моїм наробкам! Спасибі вам, шановні, за позитивні емоції, які я отримала! Конкурс надзвичайно цікавий та корисний для всіх нас! Бажаю колегам творчої наснаги, удачі, а організаторам конкурсу - всього найкращого!
 2. Олексієнко Жанна Михайлівна
  А я за ІІ місце у січневому конкурсі досі нічого не отримала...
 3. Івасюк Галина Іванівна
  Як отримати сeртифікат?
 4. Кольц Любов Михайлівна
  Матеріал додала.Сертифіката нема.
  • Цукор Любов Володимирівна
   Любове Михайлівно, доброго дня. Сертифікат генерується автоматично, тому Ви можете самостійно його скачати. Але у Вас не вказані школа та посада у профілі. Вкажіть ці дані і завантажте сертифікат https://naurok.com.ua/biblioteka/moe (під заголовком розробки з'явиться кнопка Отримати сертифікат).
 5. Тараненко Марина Сергіївна
  Доброго дня, чудова ідея проводити подібні конкурси і головне корисна для всіх. Я за підсумками лютого місяця зайняла ІІ місце. Щиро дякую організаторам. З нетерпінням чекаю на сувеніри. З задоволенням буду приймати участь далі і колег заохочувати.
 6. Гусак Алла Василівна
  Доброго дня. Скільки часу чекати на диплом переможця, бо дирекція хоче бачити все наочно. Дякую.
  • Цукор Любов Володимирівна
   Доброго дня! Відправка буде з 20 березня. Але, Алло Василівно, у Вас не вказано населений пункт у профілі. Виправте, будь ласка, щоб ми змогли зробити оперативну відправку. Зрозуміло, що Ви з Тернополя, але для роботи системи потрібно вказати місто. Дякую!
 7. Гусак Алла Василівна
  Дякую. Додала. Тепер все ок?
 8. Маркіна Ірина Геннадіївна
  Доброго дня ! Від імені працівників державного навчального закладу "Чортківське вище професійне училище" хочу подякувати Вам за організацію конкурсу. Наші педагоги активно долучаються до обміну досвідом на Вашому освітньому проекті. Але ми б просили Вас внести у список шкіл і професійно-технічні навчальні заклади, в номінаціях з предметів додати професійну підготовку.
  • Цукор Любов Володимирівна
   Дякуємо на доброму слові! І за активність. Ми порадилися з колегами. Ми радо додамо номінацію (аби додати навчальний заклад - напишіть нам). Але є одне але. Нас так просили додати ДНЗ, ми додали - але учасників обмаль, конкуренції жодної. Ми маємо бути упевненими в тому, що учасники від проф-тех навчальних закладів будуть завжди і будуть активними. Чи можете Ви посприяти тому, що ще декілька ПТНЗ братимуть участь у конкурсі?
   • Маркіна Ірина Геннадіївна
    Дуже вдячні Вам за підтримку прфесійно-технічної освіти. Із задоволенням звернимось до наших колег по Тернопільській області і думаємо, що вони скористаються вашим освітнім проектом та приймуть участь в конкурсі.
 9. Артем Персняк
  Доброго дня. Сайт чудовий! Проте, вважаю, що конкурс потрібно відмінити. Шановні пані та панове вчителі(не всі, звичайно, а окремі категорії) штучно накручують собі голоси. Цікаво подивитися по предметах, як у 2-3 місцях перелядів по 500-700, а в 1,4 30-40. Питання: це де ж стільки чоловік набралося, якщо в категорії всього чоловік 30-40? А скачувань???? Окремі учителі голосують за всіх своїх колег зі школи, є й таке "кукушка хвалит петуха, за то, что хвалит он кукушку. Є й плагіт, "тупо" скачаний з інтернету, одна пані виставила цілий посібник, що не помішало зайняти їй 2 місце. Розумію, за всім важко вслідкувати, проте йде штучне накручування голосів, що заважає цікавим розробкам перемогти. Це моя думка, можливо існує інша.
  • Жилєнков Даніїл Юрійович
   Цілком підтримую Вас. Коли дивишся на кількість скачувань переможців, а потім на кількість скачувань своїх розробок, виникає неприємне почуття про свою роботу. Начеб-то викладаєш непогані розробки, а їх не скачують, а от розробку з декількох речень скачують тисячі разів. Провів екперимент в березні, побачив, що дуже багато скачують матеріалів для друку до вправи "Коло вибору", виклав свої три варіанти яскравих друкованих матеріалів за мотивами різних мультфільмів, результат - декілька скачувань.Чому? Як можуть одноманітні матуріали користуватися різним попитом? Підтримую ідею про відміну конкурсу. Або допускати до конкурсу лише тих людей, які щомісяця викладають не менше трьох розробок і у кого повністю заповнений профіль. Можна ще робити так - можеш голосувати тільки в тих категоріях, в яких сам викладаєш матеріал. В цлому проект "На урок" дуже подобається, організатори йдуть вперед семимильними кроками - розробки, вебінари, олімпіади. Дякую Вам за Вашу роботу. Натхнення у роботі.
 10. Кострицька Зоя Анатоліївна
  Доброго дня. У лютому я отримала 2 місце, а сертифікат чи подарунок - ні))
 11. Харламова Олена Євгеніївна
  Доброго вечора! У лютому перемогла у конкурсі. Хочеться отримати підтвердження цьому для атестації. Як це зробити? Профіль заповнила
 12. Андрієнков Ігор Леонідович
  Доброго дня, скажіть, будь ласка, якщо два місяці поспіль став переможцем конкурсу, чи отримаю свідоцтво і подарунки вдруге?
 13. Ларцова Валерія Валеріївна
  Добрий вечір, підкажіть, будь ласка, за перемогу у лютневому етапі ще нічого не отримала. Може не вся інформація.
  Дякую
 14. Сидорова Інна Анатоліївна
  За результатами конкурсу за лютий ще нічого не отримала. 04 квітня я атестуюся відділом освіти на звання, хотілося б до цього часу отримати сертифікат
 15. Андрієнков Ігор Леонідович
  Новомиколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області - не має в налаштуванні
 16. Попач Оксана Василівна
  Добрий вечір! Скажіть , будь ласка, а вже за лютий отримував хтось свідоцтва за зайняті місця?
 17. Шевченко Наталя Володимирівна
  За результатами конкурсу за лютий я зайняла ІІ місце, а ще не отримала сертифікат проучасть у конкурсі. Чому?
 18. Хорошковська Ніна Григорівна
  Коли будуть результати за березень?
 19. Рибалко Наталія Володимирівна
  так, чому не має результатів за березень? І чому новий місяць (квітень) в періоді не відображається?
 20. Андрієнков Ігор Леонідович
  Чи зможе дитина пройти олімпіаду, якщо батьки не підтвердять її сторінку?
 21. Матвіюк Оксана Данилівна
  Ні за січень, ні за лютий я так нічого й не отримала, на жаль. А за роботу вашу дякую!
 22. Ларцова Валерія Валеріївна
  Добрий день, за перемогу у лютому нічого не прийшло.
 23. Сібірьова Лілія Федорівна
  Доброго вечора) Десь поділись результати конкурсу за березень, що трапилось?
 24. Сібірьова Лілія Федорівна
  Дякую за відповідь, аж на душі легко стало, що вас чують...... і звертають увагу.....
 25. Кострицька Зоя Анатоліївна
  Доброго вечора. За лютий так і не отримала сертифікат про перемогу.
 26. Рибалко Наталія Володимирівна
  Доброго дня. За березень також не має сертифікату про перемогу. Він буде чи ні? якщо так то коли?
 27. Жадько Юлія Василівна
  Добрий вечір, підкажіть, будь ласка, за перемогу у лютневому етапі ще нічого не отримала. Може не вся інформація. Дякую
 28. Ларцова Валерія Валеріївна
  Доброго вечора. За лютий так і не отримала сертифікат про перемогу
 29. Семенова Ірина Василівна
  Доброго дня ! Коли буде відправка сертифікатів за лютий????
 30. Кострицька Зоя Анатоліївна
  Доброго дня. За лютий так і не отримала сертифікат.
 31. Кострицька Зоя Анатоліївна
  Доброго дня. Шановні організатори,за лютий так і не отримала сертифікат про перемогу, а вже червень місяць. Тому є пропозиція і прохання - завантажити електронну версію сертифікату на особисту сторінку в розділ "Досягнення". Думаю, всі хто не отримав сертифікат, мене підтримають.