24 березня о 18:00Вебінар: Розвиток критичного мислення та медіаграмотності на уроках англійської мови

Презентация до уроку для 6 класу

Про матеріал
1. повторити навички техніки виконання у футболі удару по м’ячу внутрішнім боком стопи; 2. навчити ударному руху руки при нижній прямій подачі м’яча у волейболі ; 3. закріпити навички регулювання висоти та швидкості відскоку м’яча правою та лівою рукою при його контролі у баскетболі; 4. виховувати впевненість у власних силах, почуття взаємодопомоги, взаємоповаги; 5. формувати правильне відношення до занять фізичною культурою та спортом.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Первомайська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №16 ім. Героя Радянського Союзу Я.М.Лобова Первомайської міської ради Миколаївської області Вчитель Крюков Юрій Іванович вища кваліфікаційна категорія педагогічний стаж - 25роки

Номер слайду 2

Комплексний урок каскадний метод 6 клас, хлопці Щоб зробити дитину розумною і розсудливою, зробіть її міцною і здоровою Ж.-Ж. Руссо Мета уроку: сприяти в процесі навчання руховим діям розвитку емоційної сфери; створити умови для самостійного рішення функціональних завдань; звернути увагу на постанову окремих завдань при навчанні фізичних дій. Завдання уроку: повторити навички техніки виконання у футболі удару по м’ячу внутрішнім боком стопи; навчити ударному руху руки при нижній прямій подачі м’яча у волейболі ; закріпити навички регулювання висоти та швидкості відскоку м’яча правою та лівою рукою при його контролі у баскетболі; виховувати впевненість у власних силах, почуття взаємодопомоги, взаємоповаги; формувати правильне відношення до занять фізичною культурою та спортом.

Номер слайду 3

Підготовка до продуктивної роботи в основній частині уроку

Номер слайду 4

Використання роботи в парах сприяє включенню кожного учня в активну роботу , дозволяє виконувати вправи в індивідуальному ритмі і темпі, підвищує самостійність учнів, сприяє розвитку взаємодопомоги.

Номер слайду 5

Від футболу – до здоров’я нації Вимоги до передачі м'яча: швидко влучно достатньо сильно краще в русі найбільш доступним способом вчасно (спостерігаючи за розвитком подій на полі) так, щоб партнеру було легко приборкати м'яч

Номер слайду 6

Баскетбол розкриває перед учнями світ, розвиває творчі здібності особистості Для ефективного захисту м'яча від суперника необхідно навчитись веденню м'яча лівою та правою рукою, без зорового контролю.

Номер слайду 7

за принципом від простого до складного Волейбол – ефективний засіб зміцнення здоров'я, підвищення та росту спортивної майстерності. пояснення демонстрація практичний (етап первоначального розучивания)

Номер слайду 8

Естафета формує вміння застосовувати набуті навички та якості (фізичні, морально – вольові , інтелектуальні) в умовах життя , спортивної та трудовій діяльності особистості.

Номер слайду 9

Гра дає душі крила, сприяє льоту уяви!

Номер слайду 10

формує в учнів веселий , життєрадісний настрій, підвищує бажання відвідувати уроки фізичної культури та стимулює самостійні заняття фізичними вправами.