2 червня о 18:00Вебінар: Оцінювання, само- та взаємооцінювання в умовах дистанційного навчання і не тільки

Презентація до уроку образотворчого мистецтва в 7 класі з теми: "Графічний дизайн. Створення емблеми навчального кабінету або школи"

Про матеріал
Презентація до уроку образотворчого мистецтва в 7 класі з теми: "Графічний дизайн. Створення емблеми навчального кабінету або школи"
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Графічний дизайн 

Номер слайду 2

Дизайн невід’ємна складова нашого життя. Цей синтез прагматичних і художніх ідей і рішень, спрямований на покращення умов існування людини в цілісній естетично довершеній формі.

Номер слайду 3

Основними можна назвати: Графічний (web дизайн, рекламна поліграфія, товарні знаки, фірмовий стиль)Промисловий (речі, побутові прилади, об’єкти машинобудування, транспорт, одяг)Середовищний (інтер’єр і відкриті простори прилеглих до будівель)

Номер слайду 4

Графічний дизайн — сучасне мистецтво художньо-технічного проектування. Графічний дизайн — це вид сучасного мистецтва, який полягає в створенні графічних об'єктів (листівок, логотипів, візиток, веб-сайтів) за допомогою різних видів графіки. Головна ідея графічного дизайну — з'єднати естетичні принципи і функціональні завдання в одному виконанні.

Номер слайду 5

Графічний дизайн виконує три основні функції: Надає емоційний вплив;Інформує роз’яснює;Допомагає компанії та її продукції виділитися серед конкурентів.

Номер слайду 6

Основні продукти графічного дизайну:брошури, буклети, календарі, візитки та інша поліграфічна продукція;фірмовий стиль організації і основний його елемент— логотип;веб дизайн;упаковки, обкладинки, етикетки;сувенірна продукція;книжкові ілюстрації

Номер слайду 7

Емблема – це умовне позначення певного поняття, ідеї за допомогою зображення.

Номер слайду 8

Емблема навчального кабінету або школи

Номер слайду 9

Номер слайду 10

pptx
Додано
29 березня
Переглядів
1926
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку