1 липня о 18:00Вебінар: Дискусія та дебати в освітньому процесі

Презентація "Формування Китайської цивілізації"

Про матеріал
Презентація "Формування Китайської цивілізації" / за підручником "Всесвітня історія та Історія України" під редакцією Гісем Олександра та Ольги Гісем / Матеріал презентаційних слайдів сприятиме вчителю детальніше викласти матеріал підручника ,а учням - його засвоїти.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Виконала вчитель історії Борщівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Котик М.М.

Номер слайду 2

Природа Китаю Гори Паміру та Гімалаїв Дві річки  — Хуанхе та Янцзи на заході - гори, величезні площі займають пустелі, на північному сході  — родючі рівнини; на півночі – холодно /зими морозні та сніжні, на півдні - тропічні ліси. Природничі особливості Географічні обєкти

Номер слайду 3

Номер слайду 4

Господарство Китаю Перші землеробські поселення зосереджені в  долині річки Хуанхе На рівнинах півночі вирощували просо, а на півдні, у долині Янцзи, уперше почали вирощувати рис Осовна діяльність - землеробство Хуанхе - «річка, що блукає», «жовта річка»

Номер слайду 5

Номер слайду 6

Господарство Китаю Вирощування рису в Китаї

Номер слайду 7

Господарство Китаю Вирощування чаю в Китаї

Номер слайду 8

Господарство Китаю Китайці вміли виготовляти особливу тканину  — шовк шовковиця Тутовий шовкопряд У ІІІ тис. до н.  е. китайці навчилося виплавляти мідь, ІІ тис. до н.  е.  — бронзу, VII ст. до  н.  е.  — залізо.

Номер слайду 9

Соціальний устрій. п’ять рангів Влада вана була спадковою Правителем царства, головним жерцем та воєначальником був ван (цар). 1 чиновники 2-4 просте населення (селяни та ремісники) 5 Поза рангами перебували раби, якими були військовополонені. Кількість і  якість їжі, одяг, розмір будинку, земельного наділу визначалися за рангом людини. Усе населення, незалежно від рангу, об’єднувалося в  роди За тяжкі злочини карали не лише злочинця, але й  весь його рід.

Номер слайду 10

Домашнє завдання: 1. Опрацювати П. 28 2. Дати відповіді на запитання що розміщені на сторінці 89

ppt
Додано
13 січня
Переглядів
964
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку