11 серпня о 18:00Вебінар: Зберегти креативність: корисні вправи для вчителів та учнів

Презентація. Ольга Морозова" ПЕРШИЙ ДЕНЬ У ШКОЛІ."

Про матеріал
Презентація розороблена відповідно навчального посібника «Українська мова та читання» (підручник для 3 класу, частина 2) О.Савченко. Мета: ознайомити учнів з новою інформацією про те,як в інших країнах відбувається початок нового навчального року, удосконалювати навичку читання; аналізувати та відповідати на запитання за змістом прочитаного; виховувати спостережливість.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Номер слайду 2

Урок 2 .

Номер слайду 3

Дихальні вправи. Задми полум’я свічіРоздми багаття. Здуй пір’їнку

Номер слайду 4

Розчитка

Номер слайду 5

Розчитка

Номер слайду 6

Робота зі скоромовкою

Номер слайду 7

Сьогодні на уроці ми дізнаємось , як відбувається початок навчального року в інших країнах!

Номер слайду 8

Робота з підручником С.6

Номер слайду 9

Тема уроку: Ольга Морозова

Номер слайду 10

Ви знаєте, як весело буває в цей день школярам.І новеньке вбрання, й багато-багато квітів, голоснийвеселий перший дзвінок! І найперший у житті урок. А як в інших країнах буває в цей день?

Номер слайду 11

Номер слайду 12

В Індії, наприклад, навчання починається в червні,коли мине пора найбільшої спеки. Учитель поздоровляє тих, хто вперше прийшов до школи. Він читає їм давню народну казку, а потім всі діти вчать літеру А. Вони пишуть А і співають пісню про А. Батьки учнів одягають учителеві на шию вінок із гарних квітів.

Номер слайду 13

Є в Індії і такі школи, де один день учні вчаться безучителів. На цей день учні обирають з-поміж себе ніби учнівський уряд — парламент — і міністрів. Найголовніший з усіх міністрів — міністр дисципліни.

Номер слайду 14

Номер слайду 15

У Японії вчитися починають із квітня — тоді самев цій країні цвітуть вишні. Учитель поздоровляє дітей, а потім показує, де хто з учнів сидітиме. Показує він їм також і місце, де ставити черевики. Бо в Японії, як і в Індії, перед тим, як увійти до будинку, треба скинути черевики й залишити їх біля входу. Так само й у школі.

Номер слайду 16

Номер слайду 17

Діти у Фінляндії, вперше йдучи до школи, дають обіцянку, що не псуватимуть своїх гладеньких парт. І своєї обіцянки вони дотримуються не тому, що у Фінляндії за попсовану парту доводиться платити гроші. А просто новенькі, чепурні, блискучі парти куди більше подобаються учням.

Номер слайду 18

Обговорення прочитаного

Номер слайду 19

Домашнє завдання. С.6-читати та підготувати питання до тексту.

pptx
Додано
1 серпня
Переглядів
15
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку