11 серпня о 18:00Вебінар: Зберегти креативність: корисні вправи для вчителів та учнів

Презентація:"ЯК У НІМЕЧЧИНІ СВЯТКУЮТЬ ПОЧАТОК НАВЧАЛЬНОГО РОКУ."За матеріалами інтернет-джерел .

Про матеріал
Презентація розороблена відповідно навчального посібника «Українська мова та читання» (підручник для 3 класу, частина 2) О.Савченко. Мета: ознайомити учнів з новою інформацією про те,як у Німеччині святкують початок навчального року, удосконалювати навичку читання; аналізувати та відповідати на запитання за змістом прочитаного; виховувати спостережливість.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Номер слайду 2

Урок 3 .

Номер слайду 3

Дихальні вправи. Задми полум’я свічіРоздми багаття. Здуй пір’їнку

Номер слайду 4

Розчитка

Номер слайду 5

Робота зі скоромовкою

Номер слайду 6

Сьогодні на уроці ми прочитаємо про те , як в Німеччині святкують початок навчального року.

Номер слайду 7

Робота з підручником С.7-8

Номер слайду 8

Тема уроку: ЯК У НІМЕЧЧИНІ СВЯТКУЮТЬПОЧАТОК НАВЧАЛЬНОГО РОКУ. За матеріалами інтернет-джерел

Номер слайду 9

Словникова робота. Власноруч –своїми руками. Світлина-знімок ,фотографія. Церемонія-святковий захід. Легкий перекус-……………..

Номер слайду 10

У Німеччині батьки дарують першокласникам і першокласницям величезний пакет, заповнений різними подарунками — солодощами, іграшками, а також корисними для школи речами. «Шкільний пакет» , який завжди має форму конуса, чимало батьків майструють власноруч. Уперше такі ріжки для подарунків з’явились у Німеччині ще майже 300 років тому.

Номер слайду 11

Більшість дітей у Німеччині йдуть до школи в шість років. Навчальний рік починається в серпні або вересні. І для дітей, і для їхніх батьків школа є початком нового життя.

Номер слайду 12

Готуючись до початку навчання, батьки купують першокласникам шкільний ранець. Часто він має міцний каркас, щоб книжки та зошити в ньому не заминалися, і водночас був зручним. У шкільному ранці має бути все необхідне для навчання: ручки, олівці, лінійки, зошити.

Номер слайду 13

Не менш важливою також є така річ, як бутербродниця. У Німеччині, особливо в початковій школі, часто немає обіду. Але учні мають час на легкий перекус. Тож потрібна спеціальна коробка для бутерброда. Обідають діти після школи вдома або в дитячому садку в спеціальній групі для школярів.

Номер слайду 14

Не можна забувати і про фото на пам’ять. На таких світлинах діти тримають у руках пакет з подарунками, який часто більший за них самих.

Номер слайду 15

Під час урочистої церемонії для першокласників іпершокласницям учні старших класів разом з учителями влаштовують невеличкі вистави. У деяких школах до кожного першокласника або першокласниці приставляють помічника з другого, третього або четвертого класу, котрий у перші дні допомагає новачкові, дає різні поради.

Номер слайду 16

Для дітей проводять також екскурсію школою, показують їм їхні класи. Наступного дня новачки мають уже самі знайти дорогу до класу або ж у супроводі свого наставника.

Номер слайду 17

Обговорення прочитаного

Номер слайду 18

Домашнє завдання:с.7-8-читати та підготувати питання за змістом тексту.

pptx
Додано
1 серпня
Переглядів
9
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку