Презентація "Перспективи розвитку рестораного господарства в Україні"

Про матеріал
Ресторанний бізнес є перспективним напрямом для довгострокових інвестицій, які можуть окупитися за 2-3 роки, при рівні рентабельності 15-30%. Незважаючи на це, він є одним з найбільш ризикових, оскільки між закладами склалася сильна конкуренція в розрізі безлічі характеристик.Для успішного розвитку бізнесу в сфері ресторанного господарства необхідно впроваджувати нові формати і напрями: авторський, фьюжн, концептуальний, креатив, швидко і випадково (quick&casual), молекулярну кухню, домашню кухню, відкриту кухню (openkitchen); повільна їжа (slowfood); вільний рух (freeflow);відчуй, що їси (fooding); приготування страв в присутності клієнта (penkitchen).
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Перспективи розвитку ресторанного бізнесу в Україні

Номер слайду 2

Перспективи розвитку. Ресторанний бізнес є перспективним напрямом для довгострокових інвестицій, які можуть окупитися за 2-3 роки, при рівні рентабельності 15-30%. Незважаючи на це, він є одним з найбільш ризикових, оскільки між закладами склалася сильна конкуренція в розрізі безлічі характеристик. Тому для оцінки конкурентоспроможності закладів ресторанного господарства використовувати такі основні чинники, як продукція, послуги, персонал, імідж та ціна.

Номер слайду 3

Конкурентоспроможність підприємств РГІмідж. Продукція. Послуги. Персонал. Ціни на продукцію. Асортимент. Привабливість зовнішнього виду страв. Смакові якості страв. Унікальність. Широта. Дотримання санітарно-гігієнічних норм. Майстерність обслуговування. Комунікабельність персоналу. Оснащеність приміщення. Оформлення зали. Фірмовий стиль зали. Середній чек. Система знижок

Номер слайду 4

Перспективами розвитку ресторанного бізнесу є: Впровадження франчайзингу В Україні на сьогоднішній день пропонується близько 80 франшиз. Лідери - кофейні та пекарні, фаст-фуд і стріт-фуди, то є проекти, які працюють у нижньому та середньому ціновому сегменті. Інвестиції у відкриття популярної точки загальнодоступні по франшизі складають від 130 тис. грн (міні-пекарні, фуд-тракі, міні-кофейні та островки) до 4-5 млн грн.

Номер слайду 5

Перспективами розвитку ресторанного бізнесу є: 2. Розвиток інноваційних форматів: Кейтеринг. Експо-кухня. Родинний;Клубний. Заміські ресторани.

Номер слайду 6

Перспективами розвитку ресторанного бізнесу є: 3. Подальший розвиток напрямів: Авторський; Концептуальний; фьюжн;Креатив;швидко і випадково (quick&casual);молекулярна кухня;домашня кухня;відкрита кухня (openkitchen);повільна їжа (slowfood); вільний рух (freeflow);відчуй, що їси (fooding); приготування страв в присутності споживача (penkitchen)

Номер слайду 7

Фьюжн. Кухня фьюжн - кухня, яка поєднує елементи різних кулінарних традицій У перекладі з англійської мови "фьюжн" означає "злиття, сплав". Кухні цього типу не відносять до якоїсь конкретної кухні, вони грають роль в інноваціях багатьох сучасних ресторанних кухонь.,

Номер слайду 8

Молекулярна кухня Суть молекулярної кулінарії полягає в тому, що в процесі приготування використовуються новітні технології і досягнення молекулярної хімії, що дає можливість отримати страви незвичної консистенції та оригінальних смакових якостей. Особливістю молекулярної кулінарії є те, що завдяки їй можна суттєво розширити смакові якості продукту. Головні прийоми цієї кухні: обробка продуктів рідким азотом, емульсифікація сферифікація, желювання, карбонізація або збагачення вуглекислотою, вакуумна дистиляція.

Номер слайду 9

Електронне меню. Електронне меню – це інтерактивна система замовлень, що дозволяє відвідувачу, швидко, а головне доступно ознайомитись з переліком продукції та в будь-який час, не зважаючи на завантаженість закладу, зробити замовлення. Споживач має змогу побачити фото замовленої ним продукції, в реальному часі спостерігати за процесом приготування саме його страви, ознайомитись з повним переліком інгредієнтів, хімічним складом та енергетичною цінність як окремих компонентів так і готової продукції.

Номер слайду 10

Креатив Креатив - страви з квітами Їстівні квіти містять велику кількість фенольних смол, які мають протизапальну активність і які можуть зменшити ризик розвитку серцевих та ряду онкологічних захворювань. Це насамперед лаванда, троянда, ромашка, васильки, мати-й-мачуха, квіти цукіні, фіалки, акації, липи, ромашки, жасмину, бузку, маргаритки дрібні хризантеми, та апельсинові квіти.

Номер слайду 11

Перспективами розвитку ресторанного бізнесу є: 4. Впровадження : Нових методів та технологій виробництва. Нових засобів праці. Нових форм обслуговування :пілотна шведський стіл електронне меню послуг сомельє, баристо, фумельє

Номер слайду 12

Перспективами розвитку ресторанного бізнесу є: 5. Впровадження управлінських систем та технологій ведення бізнесу з використанням нових програмних продуктів, товарів (нові фірмові страви та види кулінарної продукції, дегустаційне меню) і методів їх просування (системи дисконтів та бонусів, накопичувальні програми, антикризове меню, програми лояльності).

Номер слайду 13

Висновки. Ресторанний ринок України ще далекий від насичення. Основою для його розвитку є передусім рівень доходів населення, який упав у зв'язку з фінансово-економічною ситуацією останніх років. Водночас ємність цього ринку ще досить велика. У ресторанному бізнесі існують виразні перспективи зростання. З ростом підприємств харчування різних форматів зростає конкуренція. Для формування конкурентних переваг і забезпечення ефективної роботи підприємства нині і в майбутньому необхідне розроблення науково обґрунтованих рекомендацій щодо підвищення ефективності стратегічного управління і функціонування підприємства.

Номер слайду 14

Висновки. Впровадження франчайзингу і ресторанних ланцюгів. Розвиток інноваційних форматів. Розвиток сучасних напрямів4. Впровадження нових методів та технологій виробництва, нових засобів праці, нових форм обслуговування. 5. Впровадження управлінських систем та технологій ведення бізнесу з використанням нових програмних продуктів.

pptx
Додано
20 грудня
Переглядів
16
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку