Сава Лібкін. В цьому році Сава Лібкін відзначає 25-річчя в бізнесі. Мережа ресторанів «Компот», «Дача», «Стейкхауc», «Риба в огні», «Тавернетта» – всі 10 закладів Лібкіна стали визначними пам’ятками Одеси та Києва. У його компанії працює понад 1000 співробітників, а ресторани відвідали понад 20 млн осіб. Сава Лібкін - співвласник корпорації «Реста» — вже 20 років розвиває авторські заклади, розпочавши справу з Одеси і масштабувавши її у столицю.
Ресторани Сави Лібкіна. Ресторан « Tavernetta» - це ресторан італійської кухні За нього Лібкін отримав золоту «Пальмову гілку» за кращу ресторанну концепцію в Україні. З 2015 року Лібкін починає підкорювати Київ. У столиці з’являється перший «Компот». Через рік на Подолі починає працювати «Риба в огні». У 2017 році відкриваються одразу два ресторани: в Одесі – «Риба в огні», в Києві – «Стейкхаус. М’ясо і Вино».
Кулінарна школа Сави Лібкіна. В 2008 році ресторатор відкриває дитячу кулінарну школу «Milk and Cheese». Сава Лібкін є автором чудових кулінарних книг “Моя одеська кухня” та “Одеське застілля від Привозу до Дерибасівської”. Закладам Лібкіна притамана “одескість” - симбіоз теплої, південної гостинності, унікального гумору, самоіронії, підприємни- цького азарту, смачної і якісної їжі чорноморського узбережжя.
Дмитро Борисов Дмитро Борисов – власник і бренд-шеф мережі ресторанів «Сім’я ресторанів Дмитра Борисова»:“Bar Mushlya”, “ Ronin ”, “Crab’s Burger”, “Oхоta na ovets”, “Baby. Rock”, “Gastrorock”,“Barsuk”, “Риба. LOVE ”, “ Любчик ”, “Ватра ”, “ Канапа” “ Остання Барикада ”. Їх вже понад 30.«Головне – вибрати той шлях, який не дозволить вам відокремити життя від роботи»,- радять Дмитро та Олена Борисові.
Сім’я ресторанів Дмитра Борисова. Oxota Na Ovets Акцент зроблено на азійській кухні, і тому крім стейків відвідувачів пригощають індонезійським томямом, різними видами каррі, корейської кімчхи і китайськими харумакі.+Канапа. Українська кухня. Кухарі закладу готують сало в шоколаді, київський торт зі справжніми каштанами, а також цукерки з гречкою, грибами або часником. Є й особливий бонус: за обідом можна насолоджуватися краєвидом на Андріївський узвіз.
Сім’я ресторанів Дмитра Борисова. Остання барикада. Барсук. Відкрита в 2016-му році, об’єднує ресторан сучасної української кухні, перший 100% український бар, музей сучасної історії, майданчик для мистецьких подій та навіть власне радіо. Слідом за всією Сім'єю ресторанів Дмитра Борисова, в «Барсуці» суттєво вдосконали -ли технології. Тепер демократичний гастпропаб став ще демократичнішим: ціни стали нижчими, але страви не втратили в якості.
Сім’я ресторанів Дмитра Борисова. У 2018 році Дмитро Борисов активно розвиває «smart casual” напрямок: “Mushlya Bar” “Білий налив”, “DOGZ&BURGERZ”,. У 2019 відкрито “БПШ” (біляш,пончик, шурма) та “Varenyкy. Now.” Правила прості: будь-яка страва або напій – 1 євро, час на очікування замовлення – не більше 5 хвилин. 1000 гостей на день в кожному закладі. Ресторанні гастрономічні страви – в максимально доступному та зручному форматі. Наразі випити сидр та з’їсти хот-дог від «Білого наливу» можна в Києві, Харкові, Львові, Луцьку, Одесі, Сумах, Вінниці... а незабаром і в інших містах.
Сім’я ресторанів Дмитра Борисова. Дмитро Борисов говорить: «Багато хто дорікає рестораторів в націнці 300%. Пояснюю, звідки береться ця цифра. Якщо взяти ці 300% за 100% вартості однієї страви. З них 30% - це продукти, 10% - оренда, зарплати - 15%, комуналка - 5%. Решта 10% - це податки, 5% - серветки-папір, витратні матеріали - 5%. Залишається ваших 20% рентабельності. Потенціал українського ресторанного ринку - величезний. На Заході 98% людей щодня їдять поза домом. У Києві все навпаки. 98% їдять вдома, навіть якщо я їм кричу з Facebook, що хумус з авокадо або їжа з крабом у мене коштує 100 грн. і приготувати таке ж вдома буде дорожче. А тепер уявіть потенціал ринку, коли 2% почнуть рости. Це ринок, який буде рости як на дріжджах.
Сім’я ресторанів Дмитра Борисова. Дмитро Борисов створив потужну освітню платформу для Ho. Re. Ca – Borysov Academy. Викладачі Borysov Academy – діючі шеф-кухарі, директори закладів та інші профі Сім’ї ресторанів Дмитра Борисова. Практика відбувається на базі діючих закладів – Сім’ї ресторанів Дмитра Борисова: Oxota na ovets, Ronin, Канапа, Остання Барикада, РИБАLOVE, Baby. Rock30 бізнес-порад від спікерів курсу «Як відкрити та ефективно керувати кафе/баром/рестораном»Дмитро Борисов – відомий в «Фейсбуці», «Youtube» , Борисова Олена - в «Інстаграмі».
Тарас і Оксана Середюк. Тарас і Оксана Середюк -засновники мережі “Mafia”, ресторанів “ВАО”, “NAM” та інших. Розпочавши з франшизи, вони за десять років перетворилися на компанію, що управляє 48 ресторанами : «MAFIA” (33 ресторани), а також шести “Casta”, двох “ Georgia”, трьох “Якитория” (Харків), преміального “ BAO”, ресторану української кухні “Гра з вогнем,” і найстильнішого бару Харкова - “Brilliant Bar”. «Запускаючи свій перший ресторан в Харкові, ми зробили всі помилки, які допускають початківці ресторатори. Відкрили ресторан на другому поверсі з не зручним під’їздом. Нам так хотілося всього і одразу, що, не встигнувши відкрити перший ресторан, ми взялися за другий, і ці перші два заклади були складними. Вдалим виявився лише третій».
Ресторани Тараса та Оксани Середюк. BAO- ресторан китайської кухні Кулінарна майстерність іменитого шеф-кухаря Ектора Хіменеса-Браво і Оксани і Тараса Середюків зробила цей заклад одним із наймодніших у місті. Поспостерігати за приготуванням можна через панорамні вікна кухні безпосередньо із зали ресторану. До того ж гості закладу розміщуються за величезним ком'юніті-столом. NAM - ресторан в’єтнамської кухні Це ще один ресторан відомого шеф-кухаря Ектора Хіменеса-Браво і Середюків. Тутешнє меню рясніє дивовижними назвами в'єтнамських страв. Закуски подаються в листі лолот. Також гостям пропонують традиційний суп із локшиною фо і трендові тім сами – рулети з прозорого тіста з фаршем, овочами і зеленню.
Ресторани Тараса та Оксани Середюк. Ресторатори говорять: «Якщо раніше ми говорили, що головне – маркетинг, знання ринку і смак, то тепер знаємо однозначно - люди. Ми обрали стратегію пережити кризу разом з клієнтом. Утримували ціни нижчі, створювали акційні пропозиції з великими порціями, щоб і студент міг прийти в ресторан щось з’їсти. Головне в закладі – щоб “не заростала народна стежка”. Якщо ресторан відвернеться від гостя, коли тому погано, то навряд чи гість згадає про нього тоді, коли йому стане добре.
Марк Зархін. Марк Зархін – один з основоположників ресторанного франчайзингу в Україні. Керівник Kumpel Group і глава ради директорів ресторанної групи Fast Food Systems, яка об’єднує понад 220 закладів Торгової марки Pizza Celentano, Potato House і ЯПІ у 65 містах України. У 2017-му році Марк Зархін став співзасновником та меценатом Міжнародного фестивалю класичної музики Lviv. Moz. Art, який щороку об'єднує найкращих музикантів України та світу. Львівський ресторатор Марк Зархін стверджує, що після епохи азіатської, середземноморської та грузинської кухні у вітчизняному ресторанному бізнесі почина ється золотий вік української кухні, і особливо хвалить галицьку.
Ресторан «Голодний Микола» – найбільший в світі ресторан галицької кухні, зі ставком у закладі, пекарнею та унікальним музеєм Микол. Ресторан-пивоварня «Кумпель» – перший у Львові ресторан з власною пивоварнею просто у приміщенні закладу, автентичною галицькою кухнею та своєрідною батярською атмосферою. Заклади Марка Зархіна отримали ліцензію УЛАСП. З липня 2019 року використання музики в популярних ресторанах відбувається легально. Ресторани Марка Зархіна
Ресторани Марка Зархіна. Пивна ресторація «Кумпель» – компанійський заклад з найбільшим асортиментом кумпельового пива, великими залами, контактною барною стійкою та відкритою терасою. Винотека «Cafe1» – перша у Львові винотека з найбільшим вибором рожевого вина, багатим асортиментом вин з усього світу та європейською кухнею.
Ресторани Марка Зархіна. Ресторація Бачевських – ресторан зі стравами нової галицької кухні, авторською коктейльною картою та колекцією у понад 100 видів фірмових наливок. Родина Бачевських стала відома у Європі ще у 1782 році. Тоді вони відкрили першу у світі фабрику з масового виробництва горілки. Сьогодні її, а ще багато настоянок та наливок можна скоштувати у «Ресторації…».
Микола Тищенко. Микола Тищенко - ресторатор, ведучий програми «Ревізор» і екс-суддя «Мастер. Шеф», засновник мережі «Наша Карта», куди входять ресторани «Рішельє», «Тургенеф», «Сейф», «Три вилки», «Велюр», суші-бар «Пухнастий», «Olmeca Plage», «COIN», «Fahrenheit», «W. Lunch». Микола Тищенко більше 20 років присвятив вивченню і само- вдосконаленню в кулінарній індустрії.
Ресторани Миколи Тищенка. Ресторан-караоке «Тургене. Ф»Ресторан-караоке «Тургене. Ф» - один з найстильніших ресторанів Києва. В меню зібрані кращі страви європейської, японської, єврейської та, звичайно ж, слов'янської кухні. Особливу славу ресторан-караоке «Тургене. Ф» завоював своїми яскравими незабутніми вечорами, адже саме тут збираються найкращі таланти столиці, щоб порадувати гостей улюбленими музичними хітами.
Ресторани Миколи Тищенка. Ресторан “Сейф”Сейф» - це легендарний заклад Києва, і, здається, що без нього вже неможливо уявити світське життя столиці. Над яскравими вечірками тут працюють імениті діджеї, а над меню - найкращі кулінари. Особливу увагу варто звернути на устричне меню та послуги сомельє. Ресторан «Велюр»Ресторан «Велюр» - найвідоміший ресторан Києва і яскрава зірка групи компаній «Наша Карта». Головний принцип роботи ресторану - найвищий рівень пропозицій і послуг.
Ресторани Миколи Тищенка. Ресторан «Рішельє»Ресторан «Рішельє» - один з найавторитетніших і найпопу- лярніших закладів Києва з історією в 20 років. Він був першим в сузір'ї Групи компаній «Наша Карта». Ресторан «Три Вилки»Гурмани Києва знають ресторан «Три Вилки» як місце, де відомі інгредієнти набувають абсолютно нового звучання в поєднанні стилів і традицій.
Школа кулінарного мистецтва Тищенка. Школа кулінарного мистецтва Миколи Тищенка. Академія вина Миколи. Тищенка. У школі можуть навчатися дорослі і діти старше 14 років, вибравши один з двох рівнів складності: курс для початківців або курс підвищення кваліфікації для кухарів. Уміння самостійно розбиратися у винах - це необхідний навик, який дозволить отримувати справжнє задоволення від вживання благородного напою. Викладачі академії розкажуть про основні виноробні регіони Франції, Італії, Іспанії і про сорти винограду, які використовуються при виробництві кожної марки вина.