“ПОКРАЩЕННЯ ВИВЧЕННЯ МАТЕМАТИЧНО-ПРИРОДНИЧИХ ДИСЦИПЛІН ШЛЯХОМ ВПРОВАДЖЕННЯ У НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС ІНТЕРАКТИВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ “Підготувала студентка І курсу БЕГК БДПУ спеціальності «Фізичне виховання» Гронь Д. О.
Номер слайду 2
“Людина, що не знає нічого, може навчитися; справа тільки в тому, щоб запалити в ній бажання вчитися.” Д. Дідро
Номер слайду 3
Проблема мотивації навчання у ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, на мій погляд, є однією з важливих, і таких, що ніколи не втратить своєї актуальності. Особливо вона стосується предметів загальноосвітньої підготовки, зокрема предметів природничо-математичного циклу.
Номер слайду 4
На сучасному ринку праці конкурентоспроможними є і можуть бути тільки всебічно розвинуті особистості.
Номер слайду 5
У формуванні позитивної мотивації і стимулюванні навчально-пізнавальної діяльності студентів при вивченні дисциплін математично-природничого циклу ефективну роль відіграють інтерактивні технології навчання
Номер слайду 6
“Те, що я чую я забуваю. Те, що я бачу, я пам’ятаю. Те, що я роблю, я розумію”Конфуцій
Номер слайду 7
Інтерактивні технології навчання
Номер слайду 8
Переваги інтерактивних технологій:у роботі задіяні всі студенти навчальної групи;ми вчимося працювати у команді;у кожного з нас формується доброзичливе ставлення один до одного;кожен студент має можливість пропонувати свою думку;створюється «ситуація успіху»;за короткий час ми опановуємо багато матеріалу;в нас формуються навички теоретичного спілкування, вміння аргументувати свою точку зору, знаходити альтернативне рішення проблеми тощо.
Номер слайду 9
Інтерактивні технології навчання у БЕГК БДПУ
Номер слайду 10
Інтерактивні технології навчання у БЕГК БДПУ
Номер слайду 11
- відкрите заняття-змагання з математики з теми: «Степенева, показникова та логарифмічна функції»;- заняття-дискусія з біології з теми: «Вітаміни, гормони, антибіотики: користь і шкода»;- заняття-конференція з екології з теми: «Генетично модифіковані організми та їх вплив на організм людини»;- заняття-марафон з фізики з теми: «Основи кінематики. Закони руху.»;- заняття-диспут з інформатики "Використання анімації та візуальних ефектів при створенні комп'ютерних презентацій». Заняття, проведені у групі ФВ БЕГК БДПУ у нетрадиційній формі:
Номер слайду 12
Відкрите заняття-змагання з математики з теми: «Степенева, показникова та логарифмічна функції»
Номер слайду 13
ВИСНОВОК Одним із найпотужніших стимулів для активізації навчальної діяльності нас – студентів є інтенсивне впровадження викладачами інтерактивних технологій у навчально-виховний процес, зокрема у процес вивчення математично-природничих дисциплін.
Номер слайду 14
“Мистецтво навчання не в умінні повідомляти, а в умінні збуджувати, будити, оживляти.”А. Дистерверг