23 квітня о 17:00Вебінар: Дистанційне навчання з «На Урок»: інструменти для ефективної та цікавої роботи

Презентація "Розвиток поняття про число"

Про матеріал
Поняття про число належить до найбільш стародавніх теоретичних розділів математики. Розвиток чисел має величезне значення для багатьох розділів математики. Теорія чисел в сучасному розумінні вивчає не тільки властивості цілих раціональних чисел, але й властивості чисел дійсних або комплексних, причому, для доведення своїх тверджень вона вживає аналітичні засоби, які належать іншим галузям математики, наприклад, математичному аналізу, теорії функцій комплексної змінної, алгебрі тощо. Крім того, в багатьох питаннях про числа мають велике значення геометричні міркування. Використовуючи при розв'язуванні своїх задач, різні математичні дисципліни, теорія чисел відіграє велику роль у розвитку і вдосконаленні цих дисциплін.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Розвиток поняття про число в курсі алгебри. Наближені обчислення

Номер слайду 2

Місце теми в програмі та вимоги до математичної підготовки учнів.2. Загальна схема розширення числових множин.3. Вивчення раціональних, ірраціональних, дійсних числ та дій над ними.4. Методика вивчення наближених обчислень.

Номер слайду 3

1. Місце теми в програмі та вимоги до математичної підготовки учнів.

Номер слайду 4

Номер слайду 5

Числа вводяться для різних потреб:натуральні  –  через необхідність перераховувати     предмети;від’ємні  – для позначення велічини або її виміру;дроби  –  через поняття долі;ірраціональні   через розв’язування рівнянь;дійсні – через встановлення відповідності.

Номер слайду 6

Номер слайду 7

Номер слайду 8

2. Загальна схема розширення числових множин.

Номер слайду 9

Логічна схема розвитку поняття числаІсторична схема розвитку поняття числа

Номер слайду 10

Перший дріб з яким познайомились люди була половина. Грецькі вчені вважали, що математика повинна займатися тільки цілими числами, а возитися з дробом повинні були купці, ремісники, астрономи, землеміри і інший «чорний люд». Означало три п'ятих

Номер слайду 11

Побудова розширення числової множини повинна задовольняти наступним чотирьом умовам:

pptx
Додав(-ла)
Артемчук Аліна
Додано
4 лютого 2020
Переглядів
341
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку