Презентація "Сім чудес світу."

Про матеріал
Презентація містить текстову інформацію, ілюстративні матеріали, які вчитель може використати під час вивчення нового матеріалу за темою: "Давній Єгипет" ілюстрації - з інтернет-джерел.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Стародавній часвід античності - v століття. СІМ ЧУДЕС СВІТУ

Номер слайду 2

ПІРАМІДА ХЕОПСАПіраміда Хеопса  — найбільша з-поміж єгипетських пірамід, єдине з Семи чудес світу, яке збереглося до наших днів. Піраміда розташована на західному березі  Нілу в некрополі міста Гіза.

Номер слайду 3

СТАТУЯ ЗЕВСАВиконана зі слонової кістки та золотих панелей на дерев'яному каркасі. Висота складала близько 12 м.

Номер слайду 4

ХРАМ АРТЕМІДИ Храм Артемі́ди — перший мармуровий давньогрецький храм, що знаходився в Іонії на егейському узбережжі Малої Азії, був присвячений давній місцевій формі богині Артеміди. Протягом своєї історії храм двічі повністю перебудовувався — в VII ст. до н. е. (після руйнівного потопу) і в IV ст. до н. е. (після підпалу Геростратом). В остаточному вигляді набув слави одного з Семи чудес світу.

Номер слайду 5

АЛЕКСАНДРІЙСЬКИЙ МАЯКОдне з Семи чудес стародавнього світу, що знаходилося на острові Фарос. Внаслідок низки землетрусів маяк поступово руйнувався і після 1303—1323 років остаточно перестав функціонувати. В XV ст. на місці маяка збудували фортецю Кайтбея.

Номер слайду 6

СТАТУЯ ГЕЛІОСАВеличезна статуя грецького бога Сонця Геліоса, споруджена між 292 та 280 роками до н. е. на вході до гавані острова Родос, Греція, учнем Лісіппа Харесом із Ліндоса.

Номер слайду 7

ВИСЯЧІ САДИСЕМІРАМІДИЗгідно зі стародавніми джерелами, розташоване у Вавилоні (сучасна Хілла). Назва пов'язана з легендарною царицею Семірамідою, для якої сади і були збудовані. Це єдине з чудес світу, точне розташування якого невідоме.

Номер слайду 8

ФАРОСЬКИЙ маяк Знаходився на острові Фарос. Завдяки своїй висоті й системі вогнів, маяк гарантував морякам безпечне плавання у Велику гавань Александрії. Упродовж усього існування маяк був третьою найвищою спорудою на Землі. Використовувався як за античності, так і за часів мусульманського панування. Внаслідок низки землетрусів маяк поступово руйнувався і після 1303—1323 років остаточно перестав функціонувати.

pptx
Додано
21 червня 2024
Переглядів
227
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку