Презентація: "Великодня листівка з паперу "

Про матеріал
Це так чудово - робити великодні листівки своїми руками! Вони можуть бути зовсім простими, але красивими, а можуть виявитися справжніми шедеврами творчості. Дітям самостійна творчість дарує відчуття майбутнього свята і радість, що вони можуть зробити листівки на Великдень своїми руками і дарувати їх близьким.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Великодня листівка з сюрпризом своїми руками. Підготувала вчитель трудового навчання Ромалійська Кристина Іванівна

Номер слайду 2

Для створення листівки нам знадобляться наступні матеріали та інструменти:- кольоровий картон, жовтий папір;- кольоровий папір для аплікації або картинки від старих журналів;- атласна стрічка;- олівці, простий олівець, фарби;- ножиці;- клей;- шаблони;

Номер слайду 3

Покрокове виконання листівки. Візьміть аркуш кольорового картону на свій смак. Ми вибрали двосторонній картон бордового кольору. Складіть його навпіл. Накладіть шаблон яйця обведіть і виріжте.

Номер слайду 4

На одній заготовці намалюйте зигзагоподібну смужку, ніби яєчко дало тріщину. Розріжте заготовку по цій лінії. Ось що вийшло.

Номер слайду 5

Будемо робити курча. Візьміть шаблони - два кружечки розміром 6 см і 5см. Старші діти можуть скористатися циркулем. Обводимо їх на жовтіому папері із зворотного боку і вирізаємо. У вас повинне вийти два великих круга і один маленький.

Номер слайду 6

Візьміть великий кружечок, складіть його навпіл, намалюйте на згині криву лінію і розріжте. Це два крила майбутнього курчати.

Номер слайду 7

Як ви вже здогадалися, другий великий гурток стане тулубом, а маленький - головкою. Почнемо збірку курчати. Приклейте всі деталі на яєчко. Намалюйте очі і дзьоб фломастерами. Можна вирізати з кольорового паперу. Подрисуйте пір'ячко. Курча готовий.

Номер слайду 8

А ось тепер можна проявити свою фантазію, дайте волю уяві. Візьміть кольоровий папір або красиві картинки від старих журналів, виріжте квіточки, листочки і приклейте на дві половинки яєчка.

Номер слайду 9

З'єднайте всі три деталі разом і зробіть шилом два отвори.

Номер слайду 10

З виворітного боку простягніть атласну стрічку. Вибір кольору залишається за вами. Зав'яжіть красивий бантик.

Номер слайду 11

А тепер - сюрприз! Потягніть верхні деталі в різні сторони.

pptx
Додано
20 квітня
Переглядів
360
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку