Презентація містить інформацію, яка була зібрана та систематизована учнями класу, в рамках дослідницького проеку "Вулиці рідного села". Щоб ддіти могдли більше діснаватись про історію рідного краю та миттєвості його літопису.
Коли німці увійшли в село, дівчині було лише 18, але не могла миритись з фашистською навалою і розповсюджувала листівки «Смерть фашистським окупантам! Перемога буде за нами!» За це й потрапила в концтабір «Освенціум». Три роки аж до визволення Радянськими військами, Олександра щохвилини дивилась смерті в очі. Але доля була милосердна до дівчини і вона вижила. Наша героїчна землячка мешкає в місті Козятині і минулого літа відзначила своє славне 90-річчя.
Жителі вулиці надзвичайно гостинні. Кожна господиня демонструє свої кухарські вміння. Але справжньою майстринею готування страв є Огороднійчук Галина Миколаївна. Працювала кухарем у колгоспній їдальні, її запрошують готувати на сільських весіллях, а тепер вона шеф-кухар у сільському кафе.
Центральну вулицю можна ще назвати учительською. Тут є дуже давній будинок. Його називають попівським, бо був побудований для священика. Але з післявоєнного часу у ньому постійно проживали директори Фльорко ______________________, Білоус Олександр Іванович, Джемесюк Петро Порфирович, завуч Савчук Тамара Валентинівна, і уже більше тридцяти років – учительська родина Заїць Тетяна Олександрівна та Володимир Володимирович. В минулому році господар власними руками реконструював будинок , від старого ж залишився тільки дах.«Вчительська вулиця»