Зірка Мензатюк. Зірка Мензатюк народилася 21 жовтня 1954 року в селі Мамаївцях Чернівецької області. Писати почала , в другому класі. Це сталося так :одного разу вчителька задала написати переказ твору ,, Ліс восени”. Почавши з переказу , Зірка написала про лисячу нору , яку бачила в лісі , про білку , що збирала горіхи …
Номер слайду 3
Зірка Мензатюк. Так їй сподобалось викладати на папері власну розповідь , що письменниця на цьому не зупинилась і написала ще й віршовану ,, Казку про кицю Мурку і дівчинку Ганну” , а в наступні дні – чимало віршиків.
Номер слайду 4
Номер слайду 5
Відзнаки і нагороди. Літературна премія імені Наталії Забілої (2005). Премія Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно – мистецькі твори для дітей та юнацтва (2007). Книжка ,, Казочки – куцохвостики” здобула титул ,, Книжка року 2006”…
Номер слайду 6
Книжки Зірки
Номер слайду 7
Книжки Зірки
Номер слайду 8
Категорія – фантастика. Жанр – казковий детектив. Мова видання -українська.
Номер слайду 9
Детективна історія. Ця історія починається з того , що в родині далеко не пересічних українців ,, справжніх патріотів” з`являється машина червоного кольору ,, корида”. Машка (так лагідно називають не новий автомобіль) незвичайна , але про те ніхто не знає.
Номер слайду 10
Пошуки козацької шабліНаталка (героїня) разом із батьками вирушає на пошуки старовинної козацької шаблі , щоб її врятувати від знищення чи продажу за кордон. Їм протистоять підступні темні сили , чорти , які приймають людські подоби.
Номер слайду 11
Повернемося на початок. Дізналися герої про таку важливу для країни шаблю від ,, патріотично налаштованого” привида.
Номер слайду 12
Ось який він , той козак :,, У пановій Богдановій квартирі на Русанівці уподобав собі з`являтися один привид , дуже патріотично налаштований. Зазвичай то траплялося в дні національних свят чи після мітингів , бо привид любив обмінюватися враженням з паном Богданом – така собі звична розмова інтелігентів на кухні про національне та сучасне.
Номер слайду 13
Номер слайду 14
Загадка. Не горіх, а тверде; не пани, а в узорах жупани; стрілець її сватав, та й голову склав. Відгадка: Хотинська фортеця, саме там колись розігралася велетенська битва, в якій смертельно поранили Петра Сагайдачного, славетного гетьмана, знаменитого стрільця з лука-сагайдака, тобто там був і горіх, і стрілець і голову він там склав.