Розробка уроку алгебра, 11 клас

Про матеріал
Корегування знання з побудови графіків тригонометричних функцій; їх руху на координатній площині. Перевірка знань учнів властивостей тригонометричних функцій. Підготовка до ЗНО
Перегляд файлу

Урок №6  Графіки тригонометричних функцій. Рух графіків на координатній площині.

11

 

 

НВК «гімназія-школа»  № 1

м. Маріуполь Донецької області

 

 

 

 

Розробка уроку

алгебра, 11 клас

 

 

 

 

підготувала: Акимова Алла Леонідівна

 

 

 

 

 

 

жовтень, 2020 року
Урок № 6. Графіки тригонометричних функцій. Рух графіків на координатній площині.(корегування матеріалу з алгебри та початків аналізу, 10 клас)               7-2 (11-Б) клас       14.09.2020 р

Цілі:

  • навчальна: скорегувати знання з побудови графіків тригонометричних функцій; їх руху на координатній площині, 
  • розвивальна:  розвивати мислення, швидкість реакції, креативність;
  • виховна: виховувати інформаційну культуру, відповідальність за виконання роботи, дбайливе ставлення до комп’ютерної техніки,
  • оздоровча: контроль і самоконтроль за правильною поставою, гімнастика очей.

Тип уроку: Комбінований.

Обладнання та наочність: дошка, комп’ютери з підключенням до мережі Інтернет, підручник, навчальна презентація.

Програмне забезпечення: MicrosoftWord, браузер, Geogebra, e-schools.

Хід уроку

І. Організаційний етап

  • привітання
  • перевірка присутніх
  • перевірка готовності учнів до уроку

ІІ. Актуалізація опорних знань

Доповіді учнів за темою: «Графіки тригонометричних функцій. Рух графіків на координатній площині»,  презентації за посиланнями:

  1. Побудова графіків функцій за допомогою геометричних  перетворень

https://drive.google.com/file/d/1oRwOIztBMWfFJIgGbIpT_Q96b2Oab7w1/view?usp=sharing

  1. Побудова графіків тригонометричних функцій

https://drive.google.com/file/d/1e1kxM_VhK135A-wf-2YidU-e65zXUfIN/view?usp=sharing

(використовуються можливості локальної мережі кабінету або проектор)

ІІІ. Мотивацій навчальної діяльності

Слово вчителя. Повторимо побудову графіків за допомогою геометричних перетворень. Презентація вчителя за посиланням:

https://drive.google.com/file/d/1Je_GeGpL3W24ZIjeRwdvKopgl3RTuMNM/view?usp=sharing

IV. Самостійна робота з елементами взаємоперевірки (на виконання роботи 8-10 хвилин)

C:\Users\Comp06\Desktop\Акимова\5-й день\матем\ср 1 вар.PNG

Другий варіант роботи за посиланням https://drive.google.com/file/d/1m6uOnDE9XAECqy_YIXQKDTiCtA2uek8A/view?usp=sharing

V. Фізкультхвилинка

 

VI. Засвоєння   знань, формування вмінь

Практичне завдання.    Робота за комп’ютером  

  1. Повторення правил безпечної поведінки за комп’ютером.
  2. Інструктаж учителя.

 

  1. Практична робота за комп’ютерам. Робота з програмою Geogebra, завдання отримати за посиланням

https://drive.google.com/file/d/1qzifAdwRqpeyjjKPwJ8rLE0e1I7rgBad/view?usp=sharing

Кожен учень отримує свій варіант. Приклад

C:\Users\Comp06\Desktop\Акимова\5-й день\матем\пр р.PNG

 

VIІ. Підсумки уроку

Рефлексія

1. Що ви сьогодні повторили з даної теми, вивченої під час карантину?

2. Чого навчилися?

3. Чи виникали труднощі?

VІІI. Домашнє завдання    Підручник А.Г Мерзляк Алгебра і початки аналізу (профільний рівень) § 37 ст. 253 № 766(3,4) ,  762(1,2)

 ІХ Оцінювання роботи учнів

Зразки виконаних домашніх завдань учнів в програмі Geogebra

 

https://www.geogebra.org/m/vkes3qcw

https://www.geogebra.org/m/pvjvzqj4

https://www.geogebra.org/m/rddrjubc

https://www.geogebra.org/m/svxetsha

https://www.geogebra.org/m/kw45jsdg

https://www.geogebra.org/m/duacuvjz

 

 

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
  1. Лазорко Наталія Борисівна
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
docx
Додано
22 грудня 2020
Переглядів
505
Оцінка розробки
5.0 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку