Урок 49
Тема: My Happy Family (Моя щаслива родина)
Підтема: Що ти зараз робиш?
Мета: вчити учнів вживати в мові лексику за темою «Родина», формувати навички монологічного мовлення на рівні речення. Удосконалювати навички вживання часу Present Continuous. Тренування лексичного та граматичного матерiалу, повторення дієслова to be в теперiшньому часi,. Розвивати уміння логічного викладу думок та фонематичний слух. Удосконалювати фонетику й артикуляцію звуків, розвивати усні комунікативні уміння з опорою на наочність; Виховувати та розвивати в учнів інтерес до вивчення англійської мови.
Тип уроку: комбінований
Обладнання: підручник, ілюстрації та плакати до теми «Родина», аудиозаписи, відео, робочий зошит.
Хід уроку
І. Організаційний момент.
Введення в іншомовну атмосферу.
1. Greeting: (Вітання)
Teacher: Good morning, children
Good morning, good morning to you!
Good morning, good morning!
I am glad to see you!
Pupils: Good morning, teacher!
Good morning, good morning to you!
Good morning, good morning!
We are glad to see you too!
Т: Sit down, please, strong boys! Sit down, beautiful girls!
(Сідайте сильні хлопчики і гарні дівчата)
Let`s start our English lesson.
Давайте, розпочнемо наше заняття англійської мови.
А)Answering the question. (Відповіді на запитання .)
What is your name?
How are you?
What is your surname?
How old are you?
What season is it now?
What colours can we see in winter?
Б) Перевірка домашнього завдання.
В) Повторення лексичного матеріалу.
Let’s remember some words.
Вчитель показує тематичні картки з теми, а учні називають.
- daughter, son, father = dad, mother = mum, grandmother = granny, grandfather = grandpa ;
3 . Повідомлення теми та мети уроку. Мотивація навчальної діяльності.
- : At this lesson we are going to speak about the Present Continuous Tense. And today we’ll
remember the rule. We will practice in the formation of this time, play games, read and write.
- Are you ready? Let’s start our lesson.
ІІ. Основна частина уроку
Present Continuous використовується, щоб сказати що щось відбувається в момент мовлення. Стверджувальне речення у Present Continuous будується з використанням допоміжного дієслова to be (am, is, are) та дієслова з “інговим” (-ing) закінченням. Момент мовлення може виражатися за допомогою прислівника:
now – зараз;
Відкрийте підручник на стр 77.
У 5 вправі ви бачите гру.Сьогодні ми поговоримо про це.
T: Look and play a game.
р. 78, ех. 6. Listen and say.
Подивіться на 2 вправу стр 46.
Букви e, i, u, y перед буквою r і r + приголосна читаються як звук [ ə: ] за III типом читання голосних.
her [ hə: ] –
a girl [ ə'gə:l ] – дівчинка
Thursday [ 'θə:zdi ] – четвер
р. 78, ех. 7. Listen and say the rhyme.
- читання вірша вчителем;
Закріплення ЛО в усній мові. Діти повторюють і виконують рухи.
We are running, (біг на місці)
We are jumping, (стрибаємо на місці)
Trying sky to get. (піднімаємося на носочки, руки вгору)
We are skipping, (перескакуємо з ноги на ногу на місці)
Trying sky to get. (піднімаємося на носочки, руки вгору)
We are flying like a real jet. (руки в сторони, показуючи літак)
We are hopping, (стрибаємо на місці на одній нозі потім на іншій)
We are climbing (ніби деремося вгору)
Like a funny cat. (малюємо в повітрі вуса як у кота)
Mew. (сідаємо на місце)
. р. 78, ех. 6.
T: Write the words into your copybook. Учні записують слова в зошит.
III. Заключна частина уроку
Підсумки. Домашне завдання
Ми виконали всі завдання. Дуже дякую, діти, ви були дуже активними сьогодні і працювали дуже добре.
Закінчіть реченная. На уроці ми навчилися утворювати теперешній простий час та вивчили нові звуки. Я дуже пишаюся вами.
Thank you, very much, children, you were very active today and worked very well.
I am really proud of you.
Т:Stand up, children! The lesson is over. Thank you for the lesson. Goodbye!