Розробка уроку на тему «Музеї у Вашингтоні.»

Про матеріал
ознайомити учнів із новим лексичним матеріалом теми; удосконалювати вміння усного мовлення; розвивати комунікативні вміння учнів; продовжувати формувати навички читання; практикувати учнів у письмі; виховувати інтерес до історії та культури Сполучених Штатів Америки.
Перегляд файлу

План-конспект уроку

з англійської мови

для 6 класу

Урок № 93

Тема:  Музеї у Вашингтоні.
Мета:  ознайомити учнів із новим лексичним матеріалом теми;  удосконалювати вміння усного мовлення; розвивати комунікативні вміння учнів; продовжувати формувати навички читання; практикувати учнів у письмі; виховувати інтерес до історії та культури Сполучених Штатів Америки.

Обладнання: підручник, робочий зошит, картки для роботи в парах.

ХІД УРОКУ

I. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.

Greeting 1. Привітання.

Т: Hello! Nice to see you!

Ps:Nice to see you, too!

Aim 2. Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Today you'll learn and practise to speak about museums, galleries, libraries and monuments of Washington, D.C.

Warmingup3. Уведення в іншомовну атмосферу.

Виконання завдання на картках.

Учні в парах розташовують назви визначних місць за двома стовпчиками: ті, що знаходяться в Лондоні, та ті, що у Вашингтоні. Перемагає пара, яка першою правильно виконає завдання. З метою перевірки його виконання декілька учнів читають назви визначних місць, які вони записали.

Write the letter of a sight into the proper column.

a) the National Gallery of Art;

b)  the National History Museum;

c) the Statue of Liberty;

d) the Jefferson Memorial;

e) Nelson Column;

f) Trafalgar Square;

g) the Capitol;

h) Westminster Palace;

i) Royal Botanical Gardens;

j) the Vietnam War Memorial;

k) the Air and Space Museum;

1) St Paul's Cathedral.

Places in London

Places in Washington, D.C.

 а,________________________

  _______________________________

Checkon4. Перевірка домашнього завдання. Homework 

Учні ланцюжком читають читають текст, який вони доповнили поданими словами.

IІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

Reading1. Подання тексту для читання. Впр. 2 (с. 160).

1) Етап підготовки до читання.

а) Впр. 1а (с. 160).

Учні роздивляються малюнки в підручнику й по черзі висловлюють свою точку зору стосовно того, про що можна дізнатися під час відвідування музею.

 

б) Впр. lb(с. 160).

Учні в парах обговорюють подані запитання.

в) Презентація нової лексики.

 

Т: Use the vocabulary on pages 192—200 of your textbook to translate the new words. Write down these words and their translation into your vocabularies.

Учні записують нові слова з перекладом у словнички.

 

2)Етап читання.

Т: Let's read and translate the text now.

Учні ланцюжком читають і перекладають текст.

 

3)Етап перевірки розуміння змісту тексту.

 

а) Бесіда в режимі Т-Р^Р^Р.

 

Т: What is the Smithsonian Institution?

What does the Smithsonian Institution include?

 How much is the admission to the Smithsonian Institution?

 What is the «Mall»?

 Name some of the most famous monuments in Washington, D.C.

 How many libraries are there in Washington, D.C.?

 What do you know about the Library of Congress?

 

б) Впр. З (c. 161).

Учні розповідають, що вони знають про бібліотеки (пам'ятники, музеї) Вашингтона з тексту впр. 2 (с. 160).

              2. Повторення й активізація JIOтеми.

1)Впр. 4 (с. 161).

. Учні складають усні повідомлення за малюнками про те, які музеї відвідали діти та що вони там побачили.

 

 ІІІ.ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

1)Домашнє завдання.

Впр. 5 (с. 161), письмово.

Учні доповнюють текст письма відповідно до завдання вправи.

2)Підведення підсумків уроку. Бесіда в режимі Т-Р-Р-Р-Р.

Т: What topic did we start at the lesson today?

 What new information have you learned?

 Which of the museums of Washington, D.C. would you like to visit? Why?

Учні по черзі дають відповіді на запитання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

doc
Додано
8 травня 2020
Переглядів
371
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку