Екскурсія Білим Домом.

Про матеріал
Ознайомити учнів із новим лексичним матеріалом теми. Удосконалювати вміння усного мовлення. Розвивати комунікативні вміння учнів. Продовжувати формувати навички читання. Практикувати учнів у письмі.Виховувати інтерес до історії та культури Сполучених Штатів Америки.
Перегляд файлу

План-конспект уроку

з англійської мови

для 6 класу

Урок № 9

Tема: Екскурсія Білим Домом.

Мета: Ознайомити учнів із новим лексичним матеріалом теми. Удосконалювати вміння усного мовлення. Розвивати комунікативні вміння учнів. Продовжувати формувати навички читання. Практикувати учнів у письмі.Виховувати інтерес до історії та культури Сполучених Штатів Америки.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи в парах .

ХІД УРОКУ

 

I.підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

1.Привітання.

Т: Hello, children! How are you today?

Ps: We are fine, thank you!

2.Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Today we'll speak about the White House. You'll also remember the names of the sights of Washington, D.C.

3.Перевірка домашнього завдання.

4.Уведення в іншомовну атмосферу. Впр. 1 (с. 158).

Учні самостійно поєднують визначення визначних місць Вашингтона з їхніми назвами. Потім по черзі читають ці визначення та називають визначні місця, що їм відповідають.

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.

  1. Подання тексту для читання. Впр. 2 (с.158).

1)Етап підготовки до читання.

а) Бесіда в режимі Т-Р-Р-Р.

 

T:Look at the picture on page 158 and tell what can you see there.

What colour is this house?

How many storeys you can see in the house?

What is there in front of the house?

Б) Презентація нового лексичного матеріалу тексту.

T: Use the vocabulary on pages 192-200 of your textbook to translate the new words. Write down these words and their translation into your vocabularies.

2)Етап читання.

T: Let*s read and translate the text now.

Учні ланцюжком читають і перекладають текст.

3)Етап перевірки розуміння змісту тексту.

а)Робота в парах.

T: Make up the questions to the text and ask your partner.

Учні письмово складають по три запитання до тексту, потім ставлять ці запитання своєму співрозмовникові.

б)Впр. 3 (с.159)

Учні по черзі читають подані твердження, погоджуються з правильними та виправляють неправильні.

 

  1. Повторення й активізація ЛО теми.

1)Впр. 4 (с.159).

Учні в парах ставлять один одному запитання за малюнками на с. 159, спираючись на мовленнєві зразки, подані у вправі, та дають відповіді на ці запитання.

2)Виконання завдання на картках.

Учитель роздає картки з текстом, у якому пропущено частину інформації.Учні в парах ставлять один одному запитання та доповнюють речення. Після закінчення завдання учні ланцюжком читають доповнений текст.

 

Card A

Ask your partner and complete the text.

THE OVAL OFFICE

The _____________ works in Oval Office  in the West Wing of the White House. It*s one of the most famous offices in the world. Doors lead from the Oval Office to the _______________________________.This is where the president meets with a group of top advisors called the Cabinet.

The Rose Garden is just______________ __________________________________. Sometimes, the president speaks to the country from the ____________________

or the Rose Garden. His talk is broadcast on television.  

Card B

Ask your partner and complete the text.

THE OVAL OFFICE

The  president works in the ________

____________  in the West Wing of the White House. It*s one of the most famous offices in the world. Doors lead from the Oval Office to the  Cabinet room. This is where the president _____

____ with a group of top advisors called the Cabinet.

The __________________________ is just outside the Oval Office. Sometimes, the _________________ speaks to the country from the Oval Office from the Rose Garden. His talk is broadcast on television.  

3)Гра ”Gates”.

Двоє учнів стоять перед класом, тримаючись за руки так, щоб створити ворота. Інші учні по черзі підходять до воріт і вимовляють речення ( питальне або розповідне), що стосується Білого Дому. Якщо в реченні немає помилок, ворота пропускають учня, в іншому випадку учень ( якщо в цьому є потреба, за допомогою вчителя) виправляє помилку.

3.Розвиток умінь письма. Впр. 5 (с.159).

Учні переписують текст листа, виправляючи, де необхідно, маленькі літери

на великі. Наприкінці уроку вчитель збирає зошити та перевіряє правильність виконання завдання.

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.

1.Домашнє завдання.

1)                  письмово.

2.Підведення підсумків уроку.

1)Бесіда в режимі Т-Р-Р-Р.

T: What topic did we have at the lesson today? What can you speak about now?

2)ГраWashington Sights”.

Учні у швидкому темпі, ланцюжком, називають визначні місця Вашингтона. Той, хто не може назвати слова, вихродить з гри.

 

 

doc
Додано
8 травня 2020
Переглядів
307
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку