Урок з англійської мови
за підручником О. Карп'юк “We learn English”
Тема уроку: Листування. Стилі листів. Друг за листуванням
Мета:
Навчальна:
Практикувати учнів у аудіюванні та читанні тексту з метою отримання загального уявлення та з метою максимально повного й точного розуміння всієї інформації, що міститься в тексті.
Удосконалювати навички вживання ступенів порівняння прикметників (The degrees of comparison (Adjectives))
Організувати діалогічне мовлення учнів у зв'язку з вербальною ситуацією.
Стимулювати комунікативну мотивацію шляхом указання на сферу вживання нової лексики.
Розвиваюча:
Розвивати кмітливість, логічне мислення і мовленнєву реакцію.
Розвивати готовність до участі в іншомовному спілкуванні, до подальшої самоосвіти в оволодінні іноземною мовою.
Виховна:
Урок з англійської мови
за підручником О. Карп’юк “We learn English”
Тема уроку: Листування. Стилі листів. Друг за листуванням
Мета:
Навчальна:
Розвиваюча:
Виховна:
Тип уроку: комбінований
Хід уроку:
I get up in the morning,
Ready for the day.
Hello! Hello! Good morning!
Have a nice day!
Учні зачитують свої твори про друзів (ім’я, вік, зовнішність, захоплення).
Граматична гра Учнів поділено на 3 групи (за рядами). Кожна група відповідає за певну ступінь порівняння прикметників (1 – Позитивний ступінь/Positive,2- Порівняльний ступінь/Comparative, 3 – Вищий ступінь/Superlative). Перша група називає прикметник, друга утворює порівняльний ступінь від цього прикметника і третя група утворює найвищий ступінь порівняння прикметника. Наприклад:
Small – smaller – the smallest
(group 1) (group 2) (group 3)
Let’s try to guess the meanings of the following words and word-combinations:
Zakarpattia
Mountain
Carpathians
Castle
Europe
Mukacheve
Мукачеве
Замок
Гора
Карпати
Європа
Закарпаття
T: Listen and read an e-mail from Stephan:
from
raine.
rla is
cheve
town.
n 700
Now
n
After reading task.
Read the sentences and choose the correct word. (ex. 2, p. 67)
T: Work in pairs. Complete and act out the dialogue. You may also make up your own dialogue.
Над діалогами працюють 3-4 пари. Інші учні виконують наступне завдання:
Read and say if the sentences are right or wrong. Correct the wrong ones.
Ex. 5, p. 67 –
Повторити неправильні дієслова.
Tell me please, where are the Carpathians situated?
How old is the castle “Palanok”?
Where is Stephan from?
OK, thank you for your hard work today! Our lesson is over. See you later. Goodbye!