Тема уроку: «Молодіжна культура»
Мета уроку: Формувати навички вживання нових лексичних одиниць.
Удосконалювати навички читання й усного мовлення з опорою на
лексико - граматичні структури.
Розвивати культуру спілкування і мовленнєву реакцію учнів.
Виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань і повагу до
традицій інших народів.
Тип уроку: комбінований
Тема уроку: «Молодіжна культура»
Мета уроку: Формувати навички вживання нових лексичних одиниць.
Удосконалювати навички читання й усного мовлення з опорою на
лексико - граматичні структури.
Розвивати культуру спілкування і мовленнєву реакцію учнів.
Виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань і повагу до
традицій інших народів.
Тип уроку: комбінований
Хід уроку
I Організаційна частина уроку
Привітання й повідомлення теми та мети уроку.
II Основна частина уроку
Термін, окремий, віра, з'являтись, розповсюджуватись, покращення, розвиток, багатство, духовна цінність, таким чином, безробіття, звинувачувати, суспільство, рух, впливати, образ, жорстокий, нестача поваги, висновок, незалежний, споживати, можливість, прийняти, давати змогу, висловлювати, мати значення, покоління.
Опрацювати слова, виділені курсивом
Прочитати текст та перевірити свої відповіді в завданні 1.
Complete the sentences.
When we talk about culture we talk about _________
Youth cultures appeared when___________
After 1950s young people divided into_________who__
Punks appeared because_______.
In different times all kinds of youth cultures influence______
Rap isn't only music today but________
The main idea of youth cultures is______
10) Can you name any bright representatives of it?
III Заключна частина уроку