Розробка заняття гуртка «Англійська мова». Тема: «ІЖА.СТРАВИ: приготування їжі. Страви»

Про матеріал
Розробка заняття гуртка «Англійська мова». Тема: «ІЖА.СТРАВИ: приготування їжі. Страви». Матеріал для заняття із гуртківцями Початкового рівня.
Перегляд файлу

«ІЖА.СТРАВИ: приготування їжі. Страви»

Матеріал для заняття із гуртківцями Початкового рівня

 

Мета: навчальна, розвивальна, вихована

 

  • навчити застосовувати новий лексичний матеріал;
  • забезпечити в ході заняття поповнення словникового запасу;
  • викликати інтерес до інформації

 

Завдання: забезпечити засвоєння нового лексичного матеріалу, відпрацювати практичне вживання даного матеріалу

 

Методи: бесіда, демонстрація зображень, аудіо супровід, навчальні вправи

 

Обладнання: роздатковий матеріал, смартфон та Bluetooth колонка або ноутбук

 

Тип заняття: засвоєння нових знань; формування практичних умінь

 

Форма заняття: групове

 

Хід заняття

 

І. Вступна частина

- привітання;

- повідомлення теми та мети заняття, очікуваних результатів;

- актуалізація опорних знань;

- мотивація навчальної діяльності гуртківців.

 

ІІ. Основна частина

 

  1. Опрацювання лексичного матеріалу підкріплюється зображеннями та аудіо супроводом.

 

  1. Виконання вправ:

 

  1. Which recipe looks best for you? Why? (Який рецепт тобі подобається більше? Чому?)

 

  1. Write down your favorite recipe. Put your recipe together with your classmates’ recipes to make a class cookbook. (Запишіть свій улюблений рецепт. Поєднайте свій рецепт з рецептами однокласників, щоб створити кулінарну книгу для класу.)

 

 

 

  1. Самостійне та колективне виконання вправ:

 

  1. Complete the sentences. (Доповніть речення.)
  2. Read the directions. Check Possible or Not possible. (Прочитайте інструкції. Відмітьте «Можливо» або «Неможливо».)
  3. Write a food you prepare each way. (Напишіть хжу, яку ви готуєте кожним способом.)
  4. Circle the correct directions in the recipe. (Обведіть кружком правильні правильні вказівки в рецепті.)
  5. Listen and complete the recipe. (Послухайте і доповніть рецепт.)

 

Колективна перевірка після виконання кожної вправи.

 

ІІІ. Заключна частина

Підбиття підсумку за новим матеріалом та уточнення проблем із сприймання матеріалу заняття.

 

 

 

Використані ресурси

 

  1. Foley Barbara H. The Heinle Picture Dictionary. Thomas Heinle, 2005. — 275p. International Student Edition.

 

  1. Heinle Picture Dictionary Intermediate Workbook CD's AUDIO. Thomson Heinle, 2006. — 246 p. — ISBN-13: 978-1413014679.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C:\Users\yulia\Documents\English\Карантин 2020\Карантин -розробки занять\1 Початковий рівень (3 групи)\3 Іжа. Страви\14   Приготування їжі. Страви\Cooking 1.png

 

 

 

C:\Users\yulia\Documents\English\Карантин 2020\Карантин -розробки занять\1 Початковий рівень (3 групи)\3 Іжа. Страви\14   Приготування їжі. Страви\Cooking 2.png

 

C:\Users\yulia\Documents\English\Карантин 2020\Карантин -розробки занять\1 Початковий рівень (3 групи)\3 Іжа. Страви\14   Приготування їжі. Страви\Cooking Ex. 1.png

C:\Users\yulia\Documents\English\Карантин 2020\Карантин -розробки занять\1 Початковий рівень (3 групи)\3 Іжа. Страви\14   Приготування їжі. Страви\Cooking Ex. 2.png

docx
Додано
9 січня 2022
Переглядів
336
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку